O OYUNU PC’NİZ ÇALIŞTIRIR MI?

O OYUNU PC’NİZ ÇALIŞTIRIR MI?

Evimizden çıkmadığımız şu zamanlarda sizlere farklı önerilerimiz var. Bugün sizlere anlatacağımız internet sitesi ile herhangi bir oyunu satın almadan önce alacağınız oyunu bilgisayarınız çalıştırıyor mu öğrenebilmek artık mümkün. Bu videoda, ‘Can You Run It?’ nedir? sorusuna ve Can You Run It nasıl çalışıyor sorularına cevap bulabilirsiniz.

Canın yanmadan önce test et!

Evde oturmaktan sıkıldınız ve yeni bir oyun satın almak istiyorsunuz ama bu oyunu bilgisayarınız kaldırabilecek güçte mi? Bunu öğrenmenin 3 dakika içerisinde çok kısa bir yolu mevcut.

Neden önemli?

Senelerdir kullanılabilen bir site olan Can You Run It, çoğu oyuncunun cebinin yanmasını engelliyor. Evde oturmaktan sıkıldığınızda bilgisayarınıza yeni bir oyun almak isteyebilirsiniz elbette. Peki oyunu satın aldıktan sonra bilgisayarınız bu oyunu açabilecek mi? Bunun cevabını bulabilmek için Can You Run It nedir soruna cevap vererek bu riski ortadan kaldırdık. Sizlere videomuzda cebimizden yüzlerce lira çıkmasını engel olacak sitenin nasıl çalıştığınız anlattık.

Can You Run It nasıl çalışıyor sorusuna cevap verdiğimiz bu videoyu izledikten sonra sizler de kendi beğendiğiniz siteleri bizlerle paylaşmayı unutmayın. İyi seyirler!

Hilal Aytaç

Yazar, 1996 Sarıyer/İstanbul doğumlu. Ataşehir Adıgüzel MYO sivil havacılık kabin hizmetleri mezunu. Anadolu Üniversitesi açıköğretim Havacılık Yönetimi bölümünde eğitimine devam ediyor. Teknoloji ve dil gelişimi ilgi alanlarının başında gelmektedir. Mart ayından bu yana Teknolojixhaber.com ve LaFLaF.net' de yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir