Teknolojix Haber
MOBİL TEKNOLOJİ (Genel)

10. Nesil İşlemcili Acer Predator Helios 300 Satışa Sunuldu!!

Acer’ın popüler Predator Helios 300 modeli, rakiplerine fark atmak isteyen oyun tutkunları için hızla geliyor. 10. Nesil Intel Core işlemcilerle donatılmış olan Helios 300, 17 inçlik ekranında sunduğu yüksek yenileme hızı sayesinde bulanık görüntülere veda ederken oyun severleri daha net görüntülerle buluşturuyor. 

En yeni 10. Nesil Intel Core serisi işlemci ile Max-Q Tasarımlı hız arttırabilir NVIDIA GeForce RTX 2070 GPU ve 3 ms tepki süresine sahip 144 Hz’e kadar 17,3 inç FHD IPS ekranla donatılan Predator Helios 300, uygun fiyata yüksek performans ve kapsamlı özellikler sunmaya devam ediyor. 

Güçlü donanımı ve göz alıcı görüntü teknolojileri ile desteklenen ekranıyla oyun atmosferini daha da güçlendirerek oyunculara farklı bir deneyim yaşatıyor. Satışa sunulan modeller arasında 32 GB’a kadar RAM değeri sunan, 1 TB HDD’ye ek olarak 512 GB SSD’li donanıma sahip modeller de yer alıyor. 

Üst Düzey Ses Deneyimi 

Predator Helios 300’ün genel performansı ve oyun deneyimini daha da ileriye taşıyan DTS:X Ultra Audio özelliği 360 derece çevresel ses etkisiyle multimedya içeriklerde gerçekçi bir atmosfer oluşturuyor. 

Kulaklık kullanırken sesleri uzaklığına göre olması gerektiği gibi yansıtarak benzersiz bir denetim sunan bu özellik, farklı oyun türlerine (strateji, RPG veya FPS) göre hazırlanan özel ses modları içeriyor. 

Acer’ın özel tasarım soğutma teknolojisi cihazın uygun sıcaklıkta çalışmasını sağlıyor. Gürültüyü azaltan ve hava akışını artıran bir adet yeni tasarım 4. Nesil AeroBlade 3D fan ile birlikte toplam iki adet fan içeren cihaz, Acer CoolBoost teknolojisiyle fanları manuel olarak ayarlama olanağı vererek kritik bölgelerin sürekli soğutulmasını sağlıyor. Stratejik noktalara yerleştirilen delikler ise hava giriş-çıkışı sağlıyor. 

Tam Kontrol Sunan Eşsiz Özellikler 

Hem tasarım hem de donanım tarafında oyun tutkunlarının ihtiyaç duyduğu pek çok özelliği sunmayı başaran Predator Helios 300’ün Turbo tuşu ile tek dokunuşla hızı arttırmak mümkün. Killer DoubleShot Pro ile de hızlı ve kesintisiz ağ bağlantısı sunmasının yanı sıra cihazın klavyesi de dikkat çekici özelliklere sahip. 

4 bölgeli RGB aydınlatmaya yer verilen klavye, PredatorSense ve Turbo kısayol tuşları, genişletilmiş boşluk tuşu ve öne çıkan içbükey WASD, yön ve kısayol tuşları ile daha kullanışlı ve çok fonksiyonlu hale geliyor. 

Özel yardımcı uygulama PredatorSense, tek uygulama üzerinde fan, aydınlatma ve sistemin durumunu izleme gibi oyun donanımları üzerinde tam kontrol sunuyor. 

Acer Predator Helios 300 (PH317-54) 12.999 TL’lik fiyatla satışa sunuldu. 

Related posts

Telefonunuz da bu uygulama varsa silin!

Fatih Akgün

Honor 9X Lite Tanıtıldı! Fiyatı ve Tüm Özellikleri

Fatih Akgün

Telefonunuz her arabada kablo derdi yaşamadan şarj olacak.

Fatih Akgün

Yorum Yap