Teknolojix Haber
DONANIM

200 Hz Ultra Geniş Oyuncu Monitörü

200 Hz Ultra Geniş Oyuncu Monitörü oyun dünyasının en sevilen markalarından olan MSI firması tarafından tanıtıldı. MSI bugün yeni 30 inçlik ultra geniş monitör olan yeni MSI Optix MAG301CR monitörü tanıttı. Monitör, 200 Hz yenileme hızı ve 1 ms gecikme süresiyle birçok kişinin hayranı olmayı başardı.

Her an yenilenen ve gelişmekte olan oyun dünyasında her geçen gün oyunculara büyük avantaj sağlayan yeni teknolojiler ve donanımlar görmekteyiz. Ancak bu donanımlar arasında en çok katkı sağlayan bir kategori var ki o kategori sizlerin de bildiği üzere monitörler. Oyuncuların gözü olabilen monitörler, oyuncuların rakiplerine göre daha çok avantaja sahip olmasını sağlayabiliyor.

MSI firması, bugün yeni oyuncu monitörünün tanıtımını gerçekleştirdi ve Şirketin Optix MAG301CR olarak adlandırdığı bu yeni oyuncu monitörü, bir oyuncunun arzu edeceği bütün özelliklere bünyesinde barındırır. Tüm Özellikleriyle 200 Hz Ultra Geniş Oyuncu Monitörü Optix MAG301CR. 

MSI’ın yeni 200 Hz’lik 30 inç ultra geniş monitörü: Optix MAG301CR

MSI Optix MAG301CR, 30 inçlik dev ekranlı ultra geniş monitör olarak karşımıza çıktı. Monitör, 2560 x 1080 piksel çözünürlüğe sahip ve sunduğu şeyler yalnızca büyüklüğüyle bitmemekte. MSI’ın yeni canavarı oyuncu monitörü, 200 Hz yenileme hızına ve yalnızca 1 ms gecikme süresine sahip.

FreeSync teknolojisi

Elbette böyle bir görkemli monitörde FreeSync teknolojisinin olmaması olmazdı. MSI Optix MAG301CR’de ki bu FreeSync desteği sayesinde monitör, tazeleme hızını ekran kartınızla sürekli iletişim kurar ve ona göre ayarlama yaptığından dolayı oyun deneyiminiz çok daha iyi bir hâle gelir.

En çok kullanılan 16:9 monitörlere kıyasla çok daha fazla genişliğe sahip olan 21:9’luk yeni MSI monitörü, oyunculara daha fazla görüş alanı sunuyor. Bununla birlikte oyun oynamasanız bile geniş ekran sayesinde birçok farklı işlemi aynı anda yapabilir ve filmlerinizi geniş ekranda izleyebilme imkânına sahip olursunuz.

HDR özelliği

HDR özelliği sayesinde renkleri çok daha canlı bir hâle getiren MSI’ın yeni monitörü Optix MAG301CR hem oyun hem iş anlamında muhteşem sonuçlar elde etmenizi sağlayacak. HDR özelliği sayasende de çok daha fazla renk ve gerçekçi bir görüntü sunmakta.

Optix MAG301CR fiyatı

Sunulan, anlatılan bu kadar güzel özelliklere rağmen; tam olarak daha ne gibi özellikleri var bilemiyoruz. Optix MAG301CR fiyatı ise halen daha gizliliğini korumakta.

200 Hz Ultra Geniş Oyuncu Monitörü
200 Hz Ultra Geniş Oyuncu Monitörü

Diğer donanım haberlerimiz için tıklayınız

Related posts

Apple’ın en yeni ürünleri bakalım nelermiş

Fatih Akgün

Dikkat!Windows’un yeni güncellemesi dosya siliyor…

Yasemin ACAR

Apple Türkiye’den bomba kampanya; Ücretsiz AirPods !

Büşra Seyhan

Yorum Yap