Teknolojix Haber
OTOMOBİL SEKTÖREL

2020 DS 7 CROSSBACK Faizleri Sıfırladı!

DS Automobiles’den yapılan açıklamaya göre, DS markasının ikinci nesil modellerinin ilki olan ve Paris’in “yenilikçiliğini ve mükemmeliyetçiliğini” yansıtan DS 7 CROSSBACK, BlueHDi 130 otomatik dizel ve PureTech 225 otomatik benzinli versiyonlarıyla “güçlü” ve verimli motorlar sunuyor.

DS 7 CROSSBACK PureTech 225 versiyonu, 1.6 litrelik turbo beslemeli motoru ile elde ettiği 225 beygir gücünü, düşük yakıt tüketimi ile bir arada sunarken, kendi güç sınıfında vergi avantajı ile öne çıkıyor.

DS 7 CROSSBACK BlueHDi 130 otomatik versiyonu ise 130 beygir güç ve 300 Nm tork üretiyor ve bu performansı sekiz ileri oranlı tam otomatik şanzımanı ile yola aktarıyor.

Düşük yakıt tüketimi ile öne çıkarken, yüksek torku sayesinde akıcı bir sürüş sağlıyor. DS 7 CROSSBACK’in kilitleri açıldığında aydınlatma ünitesi canlanıyor ve kişiyi selamlıyor.

DS 7 CROSSBACK, istenilen şekilde kişiselleştirilebilen zarif grafikli 12 inçlik dijital ekranı ile sürücülere, açılır menü aracılığıyla direksiyondan kontrol ve tüm sürüş bilgilerini görüntüleme olanağı sunuyor.

Related posts

Taktik Tekerlekli Zırhlı Araç’a yerli ve milli motor takılacak

Fatih Akgün

HAVELSAN, Dünya Devi Şirketlerden Türkiye’ye Tersine Beyin Göçü Sağlıyor

Yasemin ACAR

Teknosa’dan Babalar Günü Kampanyası!

Fatih Akgün

Yorum Yap