Teknolojix Haber
GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİ MOBİL SEKTÖREL

2022’de Apple Hangi Ürünleri Tanıtacak?

 

Apple markası ile alakalı olarak yaptığı isabetli tahminlerle bilinen Mark Gurman’a göre, 2022 yılında Apple çok sayıda yeni modelle adından söz ettirmeye devam edecek.

 


2022 yılı için çalışmalarını hızlı bir şekilde devam ettiren Apple, Gurman‘ın bildirdiğine göre yeni tasarımlı iPad Pro ürünü üzerinde çalışmaya devam ediyor. Y
eni tasarımlı MacBook Pro ürünlerinde görüldüğü gibi iPad Pro modelinde de çentik görmek sürpriz olmayacaktır. iPad Pro ürününün yeni tasarımlı halinde kablosuz şarj desteği bulunması da bekleniyor. Önümüzdeki gelecek yılda, iPad için yalnızca  iPad Pro‘nun yeni ürününü tanıtmayacak olan marka, güncellenen iPad Air ve düşük fiyatlı iPad modelini de tanıtacak.

 

En son olarak 2020 senesi biterken M1 işlemcisiyle piyasaya çıkan MacBook Air ürünleri, yeni tasarımlı hali ile önümüzdeki gelecek yıl tanıtılacak. Marka’nın önümüzdeki gelecek yılda  iMac, giriş seviyeli MacBook Pro ürünü, yeni tasarımlı Mac mini ve Mac Pro modelleriyle de piyasaya çıkabilir.

 

Yine Gurman’ın bildirdiğine göre,  önümüzdeki gelecek yıl üç farklı Apple Watch ürünü tanıtılacak. Tanıtılacak ürünler ise güncellenmiş Apple Watch SE, Apple Watch Series 8 ve spor-sağlamlık odaklı Apple Watch ürünleri olacak. Ayrıca, önümüzdeki yıl içinde  iPhone 14 ailesine ait tanıtımlar da bekleniyor. 

Gurman, 2022’de  tanıtımı yapılabilecek en önemli ürün çeşitlerinden birinin de Apple tarafından geliştirilecek olan karma gerçeklik gözlüğü olacağını düşünüyor. 

 

 

 

Related posts

WhatsApp’ın iOS Beta Sürümü Güncellendi!

Fatih Akgün

İGDAŞ’a Yüksek Fatura Soruşturması!!

Fatih Akgün

Oura Akıllı Yüzükleri Virüsü Üç Gün Erken Fark Etmeyi Başardı!

Fatih Akgün

Yorum Yap

Yepyeni bir Haberimiz Var    Haberi İncele Daha sonra bakarım