Teknolojix Haber
UYGULAMA

460 TL Olan Fotoğraf Düzenleme Programı Tamamen Ücretsiz Oldu!

En iyi fotoğraf düzenleme programları arasında yer alan Skylum Luminar 3, Skylum tarafından kısa süreliğine ücretsiz olarak dağıtılıyor. Programı ücretsiz olarak edinmek için yapmanız gereken tek şey Skylum’un e-posta servisine üye olmak.

Fotoğrafçılıkla ilgileniyorsanız muhtemelen yakaladığınız muhteşem anları daha da özel kılabilecek ayarlar yapmak için birçok araç kullanıyorsunuzdur. Fotoğrafınızı çok daha güzel bir hâle getirmek için seçtiğiniz bu araçlar, temel olarak fotoğrafınızın renklerini ayarlamanızı sağlıyor.

Günümüzde piyasada bulunan profesyonel fotoğraf düzenleme araçları oldukça pahalı fakat bu araçlar arasında en iyilerden birisi olan Skylum Luminar 3, Skylum’un başlattığı yeni kampanyayla birlikte ücretsiz olarak dağıtılıyor. Üstelik aracı elde etmek için bir sürü form doldurmanız da gerekmiyor.

Skylum Luminar 3’e nasıl sahip oluruz?

Skylum’un başlattığı yeni kampanyayla birlikte Skylum’un e-posta servisine abone olan herkes, normalde 460 TL’ye satılan Luminar 3 programının bir kopyasını kazanıyor. Skylum’un e-posta servisine abone olmak içinse yalnızca isminizi ve e-posta adresinizi bu bağlantıdaki forma yazmanız yeterli oluyor.

*************************************
Günün Şifresi : skylum

TEBRİKLER ŞİFREYİ BULDUN!!
Yukarıdaki şifreyi gördün ve yapman gereken haberin alt tarafına GÜNÜN ŞİFRESİNİ İSİMİNİ VE SOYİSMİNİ yazmak…sana sosyal medyadan ulaşacağız dilersen kampanya detayları ve WhatsApp iletişim numarası için aşağıdaki linki tıklayabilirsin..

KAMPANYA SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ

*************************************

Skylum’un e-posta servisine kayıt olan kullanıcıların e-posta adreslerine birkaç dakika içinde Luminar 3 programı gönderiliyor. Luminar 3, Skylum’un Luminar serisinin bir önceki versiyonu olsa da bu program hâlâ fotoğraflarınızı düzenlemenizi sağlayacak en iyi yazılımlardan biri olarak kabul ediliyor.

Skylum Luminar 3’ü bilgisayarınıza kurmak için öncelikle size gönderilen e-postayı açmanız gerekiyor. Ardından kullandığınız işletim sistemine göre önünüze sunulan seçeneklerden birine tıklıyor ve programı indirip kuruyorsunuz. Program kurulduktan sonra aynı e-postada size verilen lisans anahtarını program üzerinde doğrulayarak programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Skylum Luminar 3, yapay zekâ sayesinde özellikle fotoğraflarınızdaki renkleri çok daha doğal ve güzel bir hâle getiriyor. Renklendirme için programda bulunan 70 adet ön ayar arasından da seçim yapabiliyor ya da renkleri tamamen elle kendiniz ayarlayabiliyorsunuz.

Related posts

Yeni Uygulama ‘Corona Uyarı App’ Kovid19

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

WhatsApp’a Büyük Yenilik

Fatih Akgün

Whatsapp, Grup Araması Limitini 4 Kullanıcıdan 8 Kullanıcıya Çıkardı!

Fatih Akgün

4 Yorumlar

buşra 4 Nisan 2020 at 4:42 pm

skylum , Buşra Seyhan .

Cevaplayın
Fatma Acar 4 Nisan 2020 at 5:30 pm

Günün şifresi: skylum

Cevaplayın
Fatma Acar 4 Nisan 2020 at 5:31 pm

Skylum , Fatma Acar.

Cevaplayın
ESMA Ö. 4 Nisan 2020 at 5:39 pm

skylum Esma Özkan

Cevaplayın

Yorum Yap