Teknolojix Haber
YAŞAM

Aamir Khan’dan açıklama geldi: O yardımı…

Un paketlerinden para çıkmıştı! Aamir Khan’dan açıklama geldi: O yardımı…

Bollywood’ın yıldızlarından yönetmen ve senarist olan Aamir Khan, geçtiğimiz haftalarda yardıma muhtaç insanlara un dağıttığı ve bu un paketlerinden para çıkması ile gündeme gelmişti. Ünlü aktör bu yardıma ilişkin açıklama yaptı…

Hindistanlı ünlü aktör Aamir Khan, koronavirüs nedeniyle ihtiyacı olanlara bir kiloluk un paketleri içerisinde para yardımı yaptığı iddiasıyla gündeme gelmişti.

Sosyal medyada çok konuşulanlar arasına giren konu için “Gerçekten ihtiyaç duyanlar para aldı” , “kalbimi bir kez daha kazandın Aamir Khan” diye paylaşımlar yapılmıştı. Yardımın ünlü oyuncu Aamir Khan tarafından yapıldığı magazin manşetlerinde yer aldı.

Aamir Khan,un paketleri içinde yapılan para yardımının kendisine ait olmadığını twitter’dan açıkladı.

 

“BEN DEĞİLİM”

Bollywood yıldızı Twitter hesabından yaptığı açıklamada “Arkadaşlar ben paraları un paketlerinin içine koyan kişi değilim. Bu tamamen yanlış bir hikaye ya da Robin Hood kendini açığa çıkarmak istemiyor. Güvende kalın. Sevgiler…” notunu düştü.

NE OLMUŞTU?

Aamir Khan’ın Instagram’daki Endonezya fan sayfası, bir fotoğraf ile Aamir Khan’ın insanlara bağış yaptığını duyurmuştu. Yardımın sadece 1 kilogram un olduğu için çok ilgi görmediği söylenmişti. Ünlü oyuncunun daha önce duyurduğu kişi başı 1 kilogram un yardımını almaya gelenlere paket içinde 15 bin rupi (1375 Türk Lirası) dağıttığı iddia edilmişti.

 

 

Related posts

Beyrut patlamasında neden mantar bulutu oluştu?

Büşra Seyhan

TÜBİTAK Flaş Karar!! Öğrenciler İçin Dergileri Ücretsiz Erişime Açıldı

Fatih Akgün

AKUT’un deprem anında hayat kurtaran uygulamasına büyük ilgi!

Fatih Akgün

Yorum Yap