Teknolojix Haber
DONANIM

ADATA T5000C USB Power bank

 ADATA T5000C USB Power bank çiçek desenli tasarıma ve pastel renklere sahip

Geçtiğimiz günlerde ADATA yeni bir teknoloji ürününü tanıttı. Bahar mevsiminde olduğumuz şu günlerde bahara uygun pastel renklerde ve çiçek desenleri ile tasarlanmış ürünü tanıttı. ADATA T5000C USB Power bank  olarak piyasaya sürdüğü ürün de özellik olarak feminen kadınsı bir çiçek tasarımına ve pastel renklere sahip. Bu yeni tasarım power bank hem USB-A hem de USB-C girişli olduğundan çok yönlü bir ürün.

Tipik olarak yumuşak renk tonları  ve süslenmemiş yüzeylerle karakterize olmuş geleneksel power bank  tasarımından farklı olarak üretilen T5000C, maceracı ruhlu, ferah, kendine özgü ve tazeleyici; güzel oyulmuş çiçek deseni ile taze bahar havasını veriyor. Üzerindeki oyma deseni inanılmaz bir dokunma hissi veriyor.
İlkbahardan esinlenen tasarımında daha  fazla yenilik olan power bank, canlandırıcı iki pastel renkle, Breezy Mavi ve Toz Pembesi ile üretilen power bank üretildi.

Firma Power bankın tasarımsal özelliklerinden şöyle bahsetti;

“1.42cm ölçülerinde, çoğu akıllı telefon kadar incedir ve kolay taşınabilir. Çantalara ve arka ceplere kolayca sığar. Sadece 125 g ağırlığında olduğundan daha hafif ve taşıması zahmetsizdir. T5000C avantajlı olan özelliği 3.0A’ya kadar çıkış akımına sahip iki USB bağlantı noktasına (Tip-A ve Tip-C) sahip olmasıdır. Bu da kullanıcıların iki cihazı aynı anda şarj etmesine olanak tanır.
C Tipi bağlantı noktası, kullanıcıların T5000C’yi veya C Tipi cihazlarını tek bir kabloyla şarj etmelerine olanak tanıyan çift yönlü şarjı destekler.”

 ADATA T5000C USB Power bank

ADATA Cihazın Teknik özelliklerini de kullanıcıya sundu

Kapasitesi:5,000mAh (18.5Wh)
Pili: Rechargeable Li-Polymer pil
Renkler: Pembe / Mavi
Boyutlar  (uzunluk x genişlik x yükseklik ) 88 x 85 x 14.2mm / 3.46 x 3.35 x 0.56 inch
Ağırlık:125g / 4.4oz
Input USB-C: DC 5V ⎓ 3.0A
Micro USB: DC 5V ⎓ 2.0A
Output USB-C: DC 5V ⎓ 3.0A max.
USB-A: DC 5V ⎓ 2.1A max.
Kutudan içeriği: Micro USB kablosu, Taşıma kesesi, Kullanım kılavuzu
Garanti 1 yıl

Kaynak: Adata

Related posts

Galaxy Buds vs AirPods Hangi Kulaklık daha iyi?

Fatih Akgün

Samsung, 800 km Menzilli Katı Hal Bataryası Yapmayı Başardı

Fatih Akgün

Dijital Dönüşüm Sanayide, İş Modellerini ve İnsan Kaynaklarını Değiştirecek…

Meryem ACAR

Yorum Yap