Teknolojix Haber
YAZILIM

Adobe 2 ay Boyunca Ücretsiz !!!

Adobe Creative Cloud içerisinde en başta yer alan Photoshop ve Premiere Pro olmak üzere birçok uygulama 60 gün boyunca ücretsiz hale getirildi.

Adobe uygulamaları 2 ay boyunca ücretsiz oldu!

Adobe uygulamaları nasıl ücretsiz indirilir?

Herkesin de bildiği gibi ilk başta Çin’de ortaya çıkan ve malesef tüm dünyaya yayılan, birçok insanın da ölümüne yol açan Koronavirüs pandemisinden korunabilmek için tüm dünyada ‘EVDE KAL’ çağrısı yapılmakta. Uzmanlar virüsün bulaşmasını engellemek adına kalabalık ortamlardan uzak durulması gerektiğini söylüyorlar.

Durum böyle olunca da dünyanın neredeyse her yerinde büyük bir yardımlaşma, farkındalık ve beraberlik oluşmaya başladı. Teknoloji şirketleri de bu duruma sessiz kalmadılar ve ürünlerinde evde kalmayı destekleyecek çeşitli indirimler ve kampanyalar düzenlemekteler. Dev şirketlerin yaptığı indirim ve yardımlardan dolayı kullanıcılar epey memnun. Koronavirüs pandemisi kapsamında adımlar atan firmalar arasına Adobe’da dahil oldu.

Adobe tarafından yapılan açıklamaya göre Adobe uygulamaları yaklaşık 60 gün boyunca evden çalışmayı desteklemek amacıyla ücretsiz olarak kullanıcıların hizmetine sunulacak. Böylelikle Adobe Creative Cloud 2 ay boyunca ücretsiz olarak kullanıcılar ile buluşacak. Adobe Creative Cloud kapsamında başta Photoshop ve Premiere Pro olmak üzere daha pek çok uygulamanın yer aldığını belirtmekte fayda var.

Başta Öğretmenler ve öğrenciler için hazırlanan bu yeni kampanyanın, evde devam eden eğitim sürecine katkı sağlaması amaçlanarak oluşturulmuş olduğu belirtilmeli. Ek olarak Adobe tarafından Creative Cloud ve Document Cloud Enterprise Term License Agreement için alınan ek lisans ücretlerinin de 60 gün boyunca kaldırılıyor olduğunun bilgisini sizlere verelim.

 

Adobe Creative Cloud 2 aylığına evde kal çağrısı yapıyor

Related posts

Çocuklarımız Neden Kodlama Öğrenmeli?

Fatih Akgün

Windows 10’da da Bulunması Gereken 3 Windows 10X Özelliği

Fatih Akgün

iOS 14’ten, iPhone’lar için sürpriz yenilik!

1 Yorum

Nilgün 6 Nisan 2020 at 2:28 pm

Haberleriniz ilgi çekici ve güzel emeginize sağlık

Cevaplayın

Yorum Yap