Teknolojix Haber
OYUN

AFK Arena Nasıl Bir Oyun?

AFK Arena Nasıl Bir Oyun? Lilith Games’in yeni oyunu olan AFK Arena, son zamanlarda sürekli karşımıza çıkan bir aksiyon kart oyunu. Pek çok farklı unsurla oyuncuları kendine bağlamayı başaran, aynı zamanda çıktıktan kısa süre sonra bile kendisine bir hayran kitlesi edinmiş olan oyunun içerisinde yaklaşık 60 tane kahraman bulunuyor. Oyuncuların; grafiklerini ve seslendirmelerini övmeden geçilmeyen bu oyun, devamlı aldığı güncellemeler ile hata çözümlerine gitmekte ve oyuncu kitlesinin memnuniyetini artırmaya ara vermeden devam etmekte.

AFK Arena Nasıl Bir Oyun?
AFK Arena Nasıl Bir Oyun?

Oyunun genel amacını, en güçlü takıma sahip olmak olarak da belirtebiliriz. Ancak bu süreçte kat edilmesi gereken pek çok kolay ve zor yollar var. Oyunda ilerleme kaydedebilmek için zindanların aşılması, temizlenmesi gerekmekte. Düşmanlarınızla savaşırken farklı farklı kombinasyonlar kullanacağınız bu oyun, sizleri kendisine bağlayacak!

AFK Arena‘da her yamayla birlikte herolar (kahramanlar) arasındaki dengede de değişiklik oluyor. Bazı herolar zirveye doğru adım adım ilerlerken, kimileri güçlerini epey kaybediyorlar. Peki son yamanın ardından AFK Arena en güçlü herolar listesinde neler oldu hangi kahramanlar güçlendi hangileri zayıfladı yeni kimler geldi? BlueStacks ile PC’den oynayabileceğiniz bu oyun için hazırlanmış bir listeyi sizlere getirdik.

AFK Arena Nasıl Bir Oyun?
AFK Arena Nasıl Bir Oyun?

AFK Arena En Güçlü Kahramanlar

Aşağıdaki kahramanlar S+ ile F arasında sıralanıyor. S+ en iyi, F ise en kötü olan.

  • Talene pek test edilemedi ama kağıt üstünde çok güçlü.
  • Athalia oyundaki en değerli herolardan biri.
  • Lucius şart, hem tank hem de iyileştirme yeteneği için tercih edilmesi gerekenler arasında.
  • Shemira hala gayet iyi. Oyun sonunda biraz düşüyor, ona dikkat.
  • Brütüs hala güçlü.

Download BlueStacks

Related posts

FIFA 20 tekrar zirvede!

Koronavirus Nedeniyle PUBG Mobile Turnuvası Online Yapılacak!

Fatih Akgün

Eğlenceli Ücretsiz Mobil Oyun: Totally Reliable Delivery Service

Fatih Akgün

Yorum Yap