Teknolojix Haber
MOBİL

Alcatel 1S (2020) Türkiye’de Satışa Çıktı! Özellikleri ve Fiyatı!

Alcatel 1S (2020) Türkiye’de Satışa Sunuldu.

İşte Özellikleri ve Fiyatı!

TCL Communication, Alcatel 1S (2020)’nin satışının başladığını açıkladı. Şirket, akıllı üç kamerayı uygun ücret ile sunan en yeni cihazıyla, en iyi temel akıllı telefon deneyimini herkese ulaştırma hedefinde kocaman bir adım atıyor. İşte Alcatel 1S (2020) özellikleri ve ücreti!

AKILLI ÜÇ KAMERA

 

Alcatel 1S (2020), kullanıcıların fotoğraf deneyimini akıllı 13MP+5MP+2MP üç kamerayla yeni bir seviyeye taşıyor. Mükemmel fotoğraflar çekerken 22 farklı ortamı tespit ederek kamera ayarlarını otomatik olarak belirleyebilen Alcatel 1S (2020), makro lens ile yakından çekim yapabiliyor, bokeh efekti sunan süper geniş açılı kamerayla tüm görüntüyü yakalayabiliyor ve her ortama otomatik olarak ayak uyduran AI özelliklerinden güç alıyor.

 

GÜÇLÜ PERFORMANS

 

Alcatel 1S (2020), sekiz çekirdekli işlemci, güçlü 32GB + 3GB hafıza ve 4000mAh bataryasıyla performanstan asla ödün vermeden bütün gün kullanılabiliyor. Yüksek kaliteli medya özelliklerine de sahip olan cihaz, en sevilen müzikleri ve videoları görüntülemenin yanı sıra saatlerce oyun keyfi de sunuyor. Cihazda bulunan özel Google asistan tuşuyla tüm işlemler anında hızlı yapılıyor.

 

Related posts

Xiaomi Redmi K20 Yok Sattı

Fatih Akgün

Huawei, bütçe dostu yeni akıllı telefonu Y6s’i duyurdu

Fatih Akgün

Facebook Türkiye’nin Bir Numarası Derya Matraş, Artık Orta Doğu ve Afrika’dan da Sorumlu

Yasemin ACAR

Yorum Yap