Teknolojix Haber
DONANIM

Alcatel, Yeni Tableti 3T10’u Satışa Sundu!

Büyük ekranıyla ve temas gerektirmeyen sesli komut imkanı ile ev ortamı için uygun bir tablet olan Alcatel 3T 10, hayatı kolaylaştıran özellikler sunan ses istasyonuyla birlikte Türkiye’de satışa çıktı.

TLC Communication, Alcatel 3T 10 tabletin Türkiye’de satışa çıktığını duyurdu. Hayatı kolaylaştıran özellikler sunan tablet, kullanıcılarına bluetooth 4.2 bağlantı özelliğine ve 128 GB’a kadar hafıza desteği sunuyor. Tablet, online eğitimden home-office çalışmaya, müzik dinlemekten, film seyretmeye kadar tüm kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap veren ev ortamına uygun bir kullanım olanağı sağlıyor. Aynı zamanda tablet hoparlör ile birlikte geliyor. Ayrıca çocukların da evde eğitimlerini ve eğitici programlarını 10 inç IPS ekranı sayesinde rahatlıkla takip etmelerini sağlıyor.

Alcatel 3T10 Özellikleri:

  • Üç metreye kadar DSP ses tanıma, ses yayını ve çoklu görev özellikleriyle kullanıcılar tableti el değmeden, sadece sesli komutlarla kullanabiliyor. Alcatel 3T 10, akıllı ev cihazları ile bağlantı kurarak evin sıcaklık durumu ve ışık ayarı gibi kontroller yapılabiliyor.
  • Kullanıcılar, en sevdiği filmleri, müzikleri, oyunları ve hatta daha fazlasını 4.080 mAh bataryası, ses bozulmalarını engelleyen çift ön hoparlör ve çift bas geliştirme ünitesiyle sonuna kadar deneyimleyebiliyor. Ayrıca tabletle birlikte gelen hoparlör de 7 saatlik pil ömrü ve üstün ses kalitesi sayesinde kullanıcılara unutamayacakları kesintisiz bir medya deneyimi sunuyor.
  • Kullanıcıların ihtiyaç duyduğu anda tüm bilgiler hızlı erişim ekranında yer alıyor ve kullanıcılar, favori araçlara elleri değmeden erişebiliyorlar. Tabletin geniş HD ekranı ses istasyonuna bağlandığı zaman çoklu görevlere, haberlere ve hava durumu tahminlerine anında erişilmesini sağlıyor.
  • Alcatel 3T 10’un stant ve şarj cihazını birleştiren şarj ünitesi, kullanıcıların tabletin hızlı erişim ekranına kolayca erişmesini sağlıyor. Kullanıcılar, filmleri rahatça izlemek, müzik çalmak, yemek pişirirken tarif bakmak, yatmadan önce okumak veya içerik görüntülemek için şarj ünitesini kullanabiliyor. Böylece çoklu görev süreçleri çok daha keyifli hale geliyor.
  • Tableti açmak için kullanıcıların kameraya bakması hızlı yüz tanıma teknolojisi sayesinde yeterli oluyor. Alcatel 3T 10, yüzü hızlı bir şekilde tanıyabilmek için 30 derece algılama yarıçapına sahip ve 106 anahtar nokta kullanıyor.
  • Siyah renkte mat dokulu bir tasarıma sahip Alcatel 3T 10, 1.499 TL‘lik etiket fiyatı ile satışa çıktı.

 

Related posts

Huawei Vision X65 tanıtıldı! (Bosanski jezik)

Fatih Akgün

HP, HP Color LaserJet Pro M100 ve M200 Serisi Yazıcılarını Satışa Çıkarıyor

Fatih Akgün

Spotx Jeep sürümü 2Taraflı Uydu Haberleşme

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Yorum Yap