Teknolojix Haber
StartUp Projeler

Aldığın bilet: obilet

obilet, Türkiye’nin otobüs ve uçak firmalarını tek bir platformda toplayan Türkiye’nin ‘online otobüs ve uçak bileti’ gişesidir.

Sistem, bulunduğunuz noktadan gitmek istediğiniz noktaya hizmet veren firmaları bir araya getirip, kullanıcıya en uygun fiyat seçeneğini, zaman aralığını sunmak ve karayolu-havayolu yolcu taşımacılık hizmetinin kolaylaştırılmasını sağlamaktadır.

2012 yılında girişimci Ali Yılmaz ve Yiğit Gürocak tarafından kurulan, o günden itibaren internet üzerinden online otobüs-uçak bileti satışı yapan obilet, Türkiye’nin seyahat alanındaki en iyi startup projeleri arasında. Ayrıca obilet yaptığı çalışmalar ile de çeşitli ödüllere layık görülmüş ve 2015 yılında yatırımlar alarak yükselişini sürdürmüştür.

Kurulduğu 2012 yılından beri kullanıcıların farklı firmaları kıyaslayarak bütçelerine en uygun bileti kolay ve güvenli bir şekilde alabilmelerini sağlamak üzere çalışan obilet ekibi, kaliteli hizmetleri ve güvene dayalı iş birlikleri sayesinde; obilet.com web sitesi ve mobil uygulamasında toplam 400 milyondan fazla ziyaretçiye ulaşmış bulunmakta. Bugüne kadar aldığı yatırımlar ve ödüllerden güç alan obilet.com hizmetlerini sürekli olarak geliştirmeye devam ediyorlar.

Otobüs ve uçak bilet satışlarının yanında  7/24 müşteri hizmetleri desteğiyle obilet.com ve obilet mobil uygulamaları üzerinden yapacağınız tüm işlemlerde müşteri hizmetleri ekibi 7/24 yanınızda. Firmaların otobüs ve uçak biletlerini sorgulama ve karşılaştırma imkanı sayesinde bütçenize uygun olan bileti rahatlıkla bulabilir ve ödemenizi güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

obilet.com sayfasını ziyaret etmek, daha detaylı incelemek için ? obilet

Related posts

Arvia’dan Web Sitelerinde Görüntülü Görüşme Özelliği

Fatih Akgün

1 Milyon Dolarlık Sürdürülebilir Enerji Yatırımı

Fatih Akgün

JustWatch : Sadece Seyret !

Fatih Akgün

Yorum Yap