Teknolojix Haber
ÜRÜN İNCELEME

Aliexpress’ten Alabileceğiniz Hem KaliteliHem Ucuz En İyi Ürünler

Aliexpress-Logo

Type-C Kablo 

Ürün Linki : 

Ürün Fiyatı : 10,59 TL

Ürün 3Amper hızlı şarz ve USB 3.0 ile hızlı şarz desteği sunan bu kablo, gerek telefonlarınızı şarz etmede gerekse 1Gb’lık veriyi veri taşıma konusunda fiyatı konusunda gayet iyi bir ürün. Zaten 2036 Adet satış 1193 Adet yorum gayet iyi anlatıyor ürünün kalitesini.

Type-C-Kablo
Type-C-Kablo

USB 3.0 Kart Okuyucu

Ürün Linki : 

Ürün Fiyatı : 101,34 TL

Kablo gayet güzel, tek eksiği uzun ve geniş bir kabloya sahip olması , bu yüzden eğilip bükülmeler zor. Yuvarlak dönebiliyor.USB 3.0 arayüzü ile 5 gbps’ye kadar süper hızlı veri aktarımını destekleyin-USB 2.0 ‘dan 10X daha hızlı, HD filmleri veya dosyaları sadece saniyeler içinde aktarabilme imkanı sağlıyor. 1.5 mt kablo kuyruğu, bilgisayarınızdaki USB portundaki stresi azaltır ve bitişik bağlantı noktalarının kullanımını etkilemez.

Kart-Okuyucu

Kart-Okuyucu

USB 3.0 Çoklayıcı 

Ürün Linki : 

Ürün Fiyatı : 118,49 TL

USB 3.0 genişleme: 4 portlu, LED gösterge ışığı 5Gbps iletim hızı. Geniş uyumluluk: tüm Windows, Linux, macOS sistemleri için uygundur. HDD/SSD gibi güç aç cihazları bağlarken, ekstra güç kaynağına ihtiyaç vardır. Bu nedenle güç adaptörü ve güç kablosu ayrı satın almak biraz canınızı sıkabilir. Bu USB 3.0 hub, cep telefonlarınızı şarj etmek için değil, sadece veri senkronizasyonu için tasarlanmıştır.
Usb-Çoklayıcı
Usb-Çoklayıcı

Led Işıklı USB Flash Bellek 64 GB

Ürün Linki : 

Ürün Fiyatı : 85,53 TL

Gardien renk tasarımı ve metal gövdesi ile oldukça şık bir usb flash bellek. Arkasında bulunan rgb odanıza farklı bir ambians katmakta. Eğer isterseniz toplu alımlarınızda şirket bellek üzerine kendi logonuzu basabiliyor.

Usb-Rgb-Flash
Usb-Rgb-Flash

48 W Hızlı Şarz Destekli Şarz Adaptörü

Ürün Linki : 

Ürün Fiyatı : 30,00 TL

48W hızlı şarz desteği ile İphone 1 Saat , Samsung Marka Telefonunuzu 2 Saatte hızlı şarz edebilirsiniz. Fiyatına göre gayet kullanışlı bir ürün.

48w-Adaptör
48w-Adaptör

Related posts

Alcatel’in uygun fiyatlı telefonu Alcatel 3X, Türkiye’de satışta!

Fatih Akgün

Oppo’nun Akıllı saati Oppo watch incelemesi

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Apple, Daha Büyük Ekranlı iPad ve iPad Mini’yi Piyasaya Sürebilir

Fatih Akgün

Yorum Yap