Teknolojix Haber
İNTERNET

Apple Music’in İnternet Sitesi Yenilendi!

Apple, Apple Music’in yenilenen internet sitesini tüketicilerin hizmetine sundu. Bir süredir beta sürümde olan site, tüketicilere internet tarayıcısı üzerinden Apple Music’in dinleme imkanı sunuyor.

Apple Ücretli hizmetlerinden bir tanesi olan çevrimiçi müzik platformu olan Apple Music, uzunca bir süredir hayatımızda ve milyonlarca aboneye sahip. Apple şimdi, bu çevrimiçi müzik hizmeti için web tarayıcı tabanlı özel bir müzik çalar oluşturdu. Bu müzik çalar, abonelerin Apple Music’e internet tarayıcısı üzerinden erişmelerini sağlıyor.

Yeni internet sitesi üzerinde uzunca bir süredir çalışan Apple, kısıtlı bir kullanıcı kitlesi, bu internet sitesini geçtiğimiz eylül ayından beri beta sürüm kapsamında deneyimleme imkanı buluyordu. Apple, beta kullanıcılarından aldığı geri bildirimlerle yeni internet sitesi üzerindeki çalışmalarını yaptı ve bu internet sitesini normal sürüm olarak tüm kullanıcıların hizmetine sundu.

Tüketiciler artık, Apple Music’in internet sitesine girdikleri anda değişimi görebiliyorlar. İki parçaya bölünen sitede, Sayfanın sol tarafında Apple Music’in kontrol paneli, sağ tarafta ise içerikleri yer alıyor. Böylelikle kullanımı kolaylaştırılan Apple Music, abonelerine doğrudan internet sitesi üzerinden müzik dinleme imkanı sunuyor.

Apple Kimliği ile hesaplara giriş yapılabilir ya da Apple Music aboneliği oluşturulabilir. Ayrıca Apple, daha önce Apple Music aboneliği oluşturmayan tüketicilere, bu internet sitesi üzerinden de ücretsiz deneme hesabı oluşturma fırsatı da sunuyor. Kısacası Apple Music’in yenilenen internet sitesi, artık çok daha kullanışlı.

Eğer mevcut bir Apple Music aboneliğiniz bulunuyorsa, internet sitesi üzerinden yaptığınız her değişiklik, Apple Music’in mobil uygulamasını da doğrudan etkiliyor.Yani yeni müzik listesi eklediyseniz, mobilden de o liste kayıtlı olarak gözükebiliyor. Apple Music internet sitesine erişmek isterseniz Tıklayın!

Related posts

Chromium Tabanlı Edge, Windows 10’un Ana Tarayıcısı Olmaya Hazırlanıyor!

Fatih Akgün

Netflix’de Corona Virüsden Dolayı Harekete Geçti!

Yağmur Kübra Yazıcı

Yorum Yap