Teknolojix Haber
MOBİL

Apple Yeni iPad için Sinyal Verdi!

Apple, Avrasya Ekonomi Komisyonu (EEC) veritabanına ekleme yaparak yeni bir iPad’in geleceğinin sinyallerini verdi. Bu haber her ne kadar iPad almak isteyenleri heyecanlandırsa da yeni çıkacak iPad’in özellikleri hakkında bir bilgi bulunmuyor.

Apple ürünlerini Asya ve Avrupa’da satabilmesi için bunları Avrasya Ekonomi Komisyonu (EEC) veritabanına kaydettirmesi gerekiyor. Geçtiğimiz günlerde EEC veritabanına Apple‘ın bir ekleme yapıldığı görüldü.Apple‘ın yakın zamanda bir iPad modeli çıkarması bekleniyor.

Geçmişte  de Apple, bu veritabanına ekleme yaptıktan sonraki 1 ay içerisinde eklenen ürünü satışa çıkarıyordu. Belki de Apple, yakın zamanda bir sürprizle karşımıza çıkabilir.

EEC’de iPad’in özelliklerine yer verilmedi

Maalesef ki EEC’de ürünün iPadOS 13 çalıştıracağı haricinde bir bilgi bulunmuyor. Apple’ın mart ayında yapılacak olan bir etkinlikle 3 kameralı iPad Pro’yu tanıtacağına dair söylentiler dolaşıyordu fakat bu etkinlik Corona virüsü nedeniyle diğer birçok etkinlik gibi bu etkinlik de iptal oldu.

Apple’ın bu sene neredeyse her iPad modeli için revizyon yapacağı konuşuluyor. Apple hakkında yaptığı tahminlerde genelde yanılmayan Ming-Chi Kuo, geçen hafta iPad mini, 10,2 inçlik iPad, ve 12,9 inçlik iPad Pro’ya bu sene içerisinde Mini LED ekranların geleceğini söylemişti.

Related posts

Huawei P40 Pro PE modelinin beşli kamerasının detayları:

Fatih Akgün

Çinin Grafen Pil Teknolojisi Neden Hala İstenilen Yerde Değil…

Meryem ACAR

DxOMark’ın yeni lideri Huawei P40 Pro Oldu! Huawei P40 Pro DxOMark’tan Kaç Puan Aldı?

Meryem ACAR

Yorum Yap