Teknolojix Haber
TeknolojiXHaber

Apple, Yeni 13inçlik MacBook Pro’yu Satışa Sundu!!

En büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Apple, ürün çeşitliliğini her geçen gün arttırmaya devam ediyor. Son olarak iPhone SE 2020 akıllı telefonunu tanıtan şirket, şimdi de 13 inçlik yeni MacBook Pro modelini tanıttı. Dizüstü bilgisayarın özelliklerine ve fiyatına gelin birlikte bakalım..

Teknoloji devi Apple, uzun süre gündemde kalan dedikoduların ardından bugün nihayet 13 inçlik yeni MacBook Pro modelini tanıttı.

Apple’ın resmi sitesinde 4 farklı yapılandırma seçeneğiyle satışa sunulan yeni MacBook Pro,

farklı yapılandırma seçeneklerinin her birinde 13 inç Retina ekrandört çekirdekli işlemciTouch Bar ve Touch ID seçeneklerini bir arada sunuyor.

Şimdi gelin MacBook ailesinin en yeni üyesinin özelliklerine ve fiyatına biraz göz atalım.

MacBook Tamiri – ADAPTÖRCÜM

Uzay Grisi ve Gümüş renk seçenekleriyle satışa sunulan 13 inçlik yeni MacBook Pro, temel yapılandırma seçeneğinde 1,4 GHz 4 çekirdekli 8. nesil Intel Core i5 işlemciyle birlikte geliyor.

3,9 GHz’e kadar Turbo Boost’u destekleyen dizüstü bilgisayarın grafik birimi kısmında Intel Iris Plus Graphics 645 yer alıyor.

8 GB 2133 MHz LPDDR3 bellek ile 256 GB SSD depolama seçeneği bizleri karşılıyor.

13 inçlik yeni MacBook Pro için üst düzey yapılandırmalar da sunan Apple, bu modellerde daha fazla bellek ve artırılmış depolama alanı seçeneklerine yer vermiş durumda.

Bu noktada ayrıca ilk iki modelde 2 adet Thunderbolt 3 bağlantı noktası sunulurken daha pahalı olan diğer iki modeldeyse bu sayı 4’e çıkıyor.

Yeni MacBook Pro’yu 4 farklı fiyat etiketini müşterilere sunuyor.

Bu noktada modellerin fiyatları sırasıyla 11.199 TL, 12.799 TL, 15.999 TL ve 17.599 TL olarak belirlenmiş durumda.

Related posts

Market reyonlarında yetişen sebzeler!

Teknoloji Ev Hayatını Kolaylaştırıyor!

RTÜK’ten Spotify İçin Erişim Engeli Uyarısı!!!

M. Büşra Kaya

Yorum Yap