Teknolojix Haber
Tanıtım TEKNOLOJİ (Genel) TeknolojiXHaber

Apple Yeni Ürünü HomePod Mini Reklamını Yayınladı

Apple-homepod-mini

Ünlü teknoloji markası Apple, yeni ürünü olan akıllı hoparlör HomePod Mini için rap müzik temsilcilerinden Tierra Whack ile çektiği yeni reklamını yayınladı.

Apple da bu sayede hem yaklaşan yılbaşını hem de yeni ürününün tanıtımını tek reklamda çıkarmayı başardı. Reklam filmini YouTube’da yayınlayan Apple reklam filmi sloganı olarak da “ The magic of mini feat. TierraWhack” olarak belirledi.

Rapçi Tierra reklamda müzik dinlemek için kullanmakta olduğu Airpods Pro’yu bırakıyor ve yerine Apple’ın yeni ürünü olan HomePod miniye bağlanarak müzik dinlemeye başlıyor. Sonrasında ise şarkı söylüyor.

Apple ve ürünlerini kullanmak için normalden biraz daha fazla olan fiyatlara da alışkın olmanız gerekiyor. Her türlü aleti ve aksesuarı diğer telefon markalarından pahalı olan Apple, yeni çıkardığı akıllı sensöre sahip olan mini hoparlörü HomePod için reklam filmini yayınladı.

apple-homepod-mini

Reklamı yayınlamak için herhangi bir ulusal kanalla anlaşmak yerine YouTube’da yayınlamayı tercih eden Apple kendi takipçi ve meraklılarına güveniyor. Gerçi şimdiden milyon rakamına ulaşmış olmasından da bu güvenin boş yere olmadığı görülüyor.

Yeni yıla kadar başka bir reklam yayınlar mı bilinmez ama bu reklam da oldukça fazla ses getireceğe benziyor. İzlenme sayısı şimdiden beklenilenin üzerine çıkan reklam sosyal medyanın ne kadar önemli bir reklam aracı olduğunu da gözler önüne seriyor.

 

 

Related posts

Samsung Galaxy A71 tanıtıldı!

admin

TP-Link, Tapo Serisi Yeni Mini Akıllı Prizini Tanıttı…

Meryem ACAR

Huawei Mate 40 Pro İçin Oluşturulan Etkileyici Konsept

admin

Yorum Yap