Teknolojix Haber
GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİ ÜRÜN İNCELEME

Apple’dan ”Apple” İmzalı Kafa Üstü Kulaklık

Powerbeats 4 kablosuz kulaklık sonrasında Apple imzalı bir diğer kulaklık daha ortaya çıkmış bulunmaktadır. Model iOS 14 kodlarında kendisini gösterdi.

Apple, biliyorsunuz uzun bir süredir kendi markasına ait bir kafa üstü kulaklık tasarlıyor haberiyle gündeme geliyordu. Geçtiğimiz ay bazı satış kanallarında AirPods (X Generation) olarak görünen kulaklık, 399 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak denilmiş ve heyecan oluşturmuştu. Pazara direkt olarak AirPods X olarak çıkarılabileceği de tahmin edilen kulaklık, iOS 14 kodlarında kendisini gösterdi. Aşağıda görebileceğiniz üzere tasarımına işaret eden simgelerle gündeme gelen model, çok farklı bir tasarıma sahip olmayacak gibi duruyor. Çok güçlü bir aktif gürültü engelleme altyapısına sahip olacağını düşünülen kulaklık, şimdilik sadece siyah ve beyaz renklerde karşımıza çıkacak gibi duruyor. Beats üzerinden hali hazırda kafa üstüne kulaklıklar sunan Apple, bu sefer sonunda kendi adımını atıyor.

Apple Powerbeats 4 kablosuz kulaklık hakkında ne biliyoruz?

Model yapılan sızıntıya göre “kırmızı, beyaz ve siyah” olmak üzere üç farklı renkte sunuluyor. Kablosuz olan ancak iki kulaklığı bir arada tutan bir boyun askısıyla gelen kulaklık, kulak içi formunda olduğundan yüksek yalıtım sunacak gibi duruyor. Bünyesinde Apple H1 çip yer alan ve bu sayede “Hey Siri”  komutuna destek verecek denilen kulaklık, telefon görüşmesi için de görev yapıyor. 200 dolardan daha ucuza satılma ihtimali olmayan Powerbeats 4, özellikle spor yapan aktif kişilere hitap ediyor deniyor.

Related posts

Taşınabilir İnternet: ZyXEL LTE2566 4G LTE Router

Fatih Akgün

Xiaomi Mi Band’in kayış renkleri belli oldu

Fatih Akgün

Xiaomi, Çocuklara Özel Mi Kids Watch 4 Akıllı Saatlerini Tanıttı

Fatih Akgün

Yorum Yap