Teknolojix Haber
DONANIM

Apple’ın 200 TL’ye Satışa Sunduğu ‘Parlatma Bezi’ne Gelen Tepkiler

Apple dün akşamki etkinliğinin ardından resmi sitesini de güncelledi ve tüm ürünler mağazaya eklendi. Bu ürünler arasında ilk etapta gözden kaçan harika bir ürün var; parlatma bezi. Tüm Apple cihazlarıyla ‘uyumlu’ bu bez, ülkemizde 199 TL’den satışta.

Apple dün akşam gerçekleştirdiği Unleashed etkinliği ile tüm akşam gündemde kalmayı başardı. Herkesin merakla beklediği yepyeni Apple ürünleri, MacBook Pro, AirPods 3 ve Apple’ın yeni çipleri M1 Pro ve M1 Max oldu.

Apple’ın sitesinde görenleri şaşırtan bir diğer yeni ürün ise ‘parlatma bezi‘ oldu. 19 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olan ve ülkemizdeki satış fiyatı da 199 TL olan bu bez sitede Apple tarafından ‘Aşındırmayan yumuşak malzemeden üretilen Parlatma Bezi, nano-texture cam dahil tüm Apple ekranlarını güvenli ve etkili bir şekilde temizler’ şeklinde tanıtılmış ve bir de ‘uyumluluk’ listesi eklenmiş. Tahmin de bulunabileceğiniz üzere bu harika bez tüm Apple cihazları ile uyumlu.

 

Tabii ki böyle bir ürünün ülkemizde 199 TL gibi bir fiyata satışa çıkması sosyal medyada da bolca konuşuldu. Sizin için gelen tepkilerden bazılarını derledik.

 

 

 

 

Related posts

iPad Pro Yazılımsal Sorunla Karşı Karşıya!

Fatih Akgün

ABD’de Benzin İstasyonlarında Kart Kopyalanıyor İddiası Ortalığı Karıştırdı…

Meryem ACAR

Dünyanın İlk Katlanabilir Ekranlı Dizüstü Bilgisayarı: Lenovo’dan ThinkPad X1 Fold

Fatih Akgün

Yorum Yap