Teknolojix Haber
OYUN

“Arkadaşlarınızla Zaman Geçirin!” 5 Multiplayer Oyun ile Evde Kal Türkiye

Corona virüsü salgını tedbirleri kapsamında pek çok insan evden çalışmaya başlarken zaman geçirmek için de farklı alternatif arıyor. Evde geçirdiğiniz zamanı eğlenceli kılabilmek için telefonunuzdaki oyunlardan yararlanabilirsiniz. Özellikle çok oyunculu modu destekleyen oyunlar ile arkadaşlarınız ile uzaktan vakit geçirebilirsiniz. Dilerseniz listeye bir göz atalım.

UNO

UNO

Sosyal mesafe kuralına uyuyorsanız Uno oyunu ile sosyal hissedebilirsiniz. Oyunun kendisi oldukça basit olsa da, uygulama klasik kart oyununu geliştirerek farklı basamaklar katmış. Turnuvalar, maceralar ve yeni oyun yolları ile oyunun seviyesi yükseliyor. UNO oyunu ile gerçek zamanlı oyuncular ile karşılaşarak turnuvalara katılabilirsiniz. Ödüller ile skor derecenizi yükseltebilirsiniz. Oyuna Google Play Store ve App Store’dan erişebilirsiniz.

Bombsquad

  • Yapımcı: Eric Froemling
  • Boyut: 59 MB
  • Oyunun puanı: 4,5 yıldız

Eski Bomberman oyunlarını hatırlıyorsanız, Bombsquad oynarken hiç yabancılık çekmeyeceksiniz. Çünkü oyun Bomberman mantığını multiplayer işleyişiyle oldukça başarılı bir şekilde yoğuruyor.

Oyunun ana odağı PvP (Player vs Player) denilen, farklı insanlarla mücadele ettiğiniz oyun modu. Çeşitli arenalarda rakiplerinizi iterek ya da üzerlerine bombalar atarak canlarını azaltmaya çalışıyorsunuz.

Psych!

Psych! oyunu

Psych Outwit Your Friends bir kelime oyunu. Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz bu oyunda kelime bilginiz ile kendi takımınızı öne geçirebiliyorsunuz. Ayrıca birbirinizle ilgili ilginç soruları yanıtlayıp en sevdiğiniz cevapları seçerek puan toplayabiliyorsunuz. Kelime haznenize güveniyorsanız oyunda iyi yerlere gelebilirsiniz. Ancak bu oyun da Quiz Up gibi henüz Türkçe destekli değil. Ancak ingilizcenizi eğlenirken geliştirmek istiyorsanız bu oyun size göre olabilir. Psych Outwit Your Friends de Play Store ve App Store’da yer alıyor.

Shadowgun Legends

  • Yapımcı: MADFINGER Games
  • Boyut: 1,0 GB
  • Oyunun puanı: 4,4 yıldız

Shadowgun Legends PvP ve Co-op oyun modlarını besinmeyen bir FPS (birinci şahıs nişancı) oyunu. Oyundaki birlikte çalışma öğeleri, bilgisayar ve konsollarda adından çokça söz ettirmiş Destiny oyunuyla benzerlikler gösteriyor.

Oyun ücretsiz olduğundan, oyun içi satın alımlar yapabiliyorsunuz. Neyse ki bu satın alımların çoğu kozmetik odaklı. Yani karşınıza parayı bastırarak sizi alt edecek bir rakip çıkması çok olası değil.

Song Pop 2

Song Pop 2

Müzik konusunda kendinize güveniyorsanız bu bilgi yarışması size göre. Lady Gaga’dan Tarkan’a kadar sevilen tüm sanatçıların müziklerini içeren platformda şarkıları dinleyerek hızlıca tahmin etmeye çalışarak doğru şıkkı seçiyorsunuz. Hızlı olmanın rakipleri eleyeceği bu oyunda arkadaşlarınıza sevdiğiniz müzik tarzı ile meydan okuyabilirsiniz. Diğer oyunlar gibi Song Pop 2‘de Play Store veya App Store’dan bulunabilir.

2 yıla neler sığdı? PUBG Mobile tarihi ilgili haber için burayı tıklayabilirsiniz.

Related posts

Assassin’s Creed Valhalla satışa çıktı!

Vildan Çelik

En Çok İzlenen E-Spor Oyunları Sizce Hangisi

Fatih Akgün

Minecraft’ın Yeni Harry Potter Modu…

Fatih Akgün

Yorum Yap