Teknolojix Haber
SOSYAL MEDYA

Artık Apple da Bir TikTok Kullanıcısı!

Apple, Son dönemlerin en popüler sosyal medya platformlarından bir tanesi olan TikTok’ta kendisi için resmi bir hesap oluşturdu. 

Teknoloji öncülerinden biri olan Apple, tüketicilere birçok ürünle hizmet veriyor. Teknoloji tutkunları, Apple tarafından üretilen akıllı telefonların yanı sıra tablet ve diğer tüketici elektroniği grubu ürünlerini yakından takip ediyorlar. Apple, piyasaya sürdüğü teknolojik ürünlerin reklamlarını ise daha çok interneti kullanarak, sosyal medya ya da diğer çevrimiçi platformlar üzerinden gerçekleştiriyor.

Apple, son yılların en popüler sosyal medya platformlarından bir tanesi olan TikTok‘ta kendisine resmi bir hesap açtı. Apple bundan sonra; Instagram, Facebook ve YouTube ve TikTok’ta da paylaşım yapacak.

Resmi TikTok hesabından herhangi bir kişi ya da kurumu takip etmeyen ve herhangi birisinin paylaşımını beğenmeyen Apple, TikTok hesabından şu ana kadar herhangi bir paylaşım yapmadı. Fakat önümüzdeki günlerde paylaşımlarına başlayacak ve ürün tanıtımlarını, TikTok üzerinden de paylaşacak gibi görünüyor.

Apple’ın TikTok üzerinden oluşturduğu resmi hesaba “@apple” kullanıcı adıyla ulaşılabiliyor.

 

Related posts

Twitter’ın Çalışanları Artık Kalıcı Olarak Evden Çalışabilecek

Fatih Akgün

Twitter ücretli mi olacak?

Fatih Akgün

Yorum Yap