Teknolojix Haber
StartUp Projeler

Arvia’dan Web Sitelerinde Görüntülü Görüşme Özelliği

Arvia’dan Web Sitelerinde Görüntülü Görüşme Özelliği

Arvia‘dan web sitelerinde görüntülü görüşme özelliği. Özellikle yaşanan pandemi nedeni ile sosyal izolasyonda olunan bu günlerde görüntülü görüşme uygulamaları ve programlarına talep beklenmedik şekilde arttı. Birçok firma buna yönelik uygulamalar geliştirerek birbirine rakip oldular. Görüntülü görüşme konusunda iddialı olan bir diğer isimde Arvia oldu. Arvia herhangi bir indirme yada üyelik gerektirmeden kullanıcıların birbiri ile görüntülü görüşmesini sağlıyor. Özellikle insanların online olarak iş yapmaya yönelmesiyle artan ihtiyacı karşılamayı hedefleyen Arvia aynı zamanda ITU’nun temel girişimlerinden biri. Arvia, web sitelerine görüntülü sohbet işlevselliği ekleyerek kullanıcıların dikkatini çekmeyi başardı. Mobil cihazlarda da kolayca kullanılabilen sistem WebRTC teknolojisi kullanılarak geliştirildi.

Papağan Tüyler

Yerel girişim şirketi olan Arvia, Ekim 2017’de İstanbul’da Burhan Bozkurt ve Özge Bozkurt tarafından kuruldu. Sistem görüntülü görüşmenin yanı sıra kullanıcılara mesajlaşma, dosya gönderme ve ekran paylaşma gibi birçok özellik sunuyor. Bu girişim bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlardan yola çıkarak özel olarak sesli ve görüntülü iletişim kurmaya olanak tanıyor. Bu özelliği dileyen herkes kolayca kendi web sitesine ekleyerek görüntülü ve sesli olarak görüşmeler yapabilir. Bu sayede müşterileriniz ile daha etkili iletişim ve iş ilişkileri kurabilirsiniz.

Papağan Tüyler

İş sürecinize görüntülü görüşme veya sesli arama özellikleri ekleyerek müşterilerinizle daha etkili ve verimli ilişkiler kurabilirsiniz. Bunu yaparken kullanıcılarınızı skype, whatsapp ve benzeri diğer uygulamalara yönlendirmek yerine, web sitenizde tutarak, görüşmeleri kayıt altına alabilirsiniz. Platform, kullanmak isteyenler için Arvia Web isimli bir SDK sunuyor. Yapılan açıklamalara göre bu SDK ile kullanıcılar sadece 4 satır kod ekleyerek web sitelerine video görüşme ekleyebilir.

Ayrıca Twitter’dan Zaman Ayarlı Tweet Atma Özelliği adlı yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Related posts

Online Teslimat Hizmetinde Karşılaştırma “DELİVERİ”

Fatih Akgün

TeamGram CRM 7.0 sürümü çıktı. Yenilikleri görün.

Fatih Akgün

Bir Adım Önde Olmak İsteyenlere “Kolay Randevu”

Fatih Akgün

Yorum Yap