Teknolojix Haber
OYUN

Assassins Creed II, Bu Salı Ücretsiz Olacak.

Assassin’s Creed serisinin en sevilen oyunu Assassin’s Creed II, 14 Nisan Salı günü Uplay üzerinden ücretsiz olarak yayınlancak. Oyun, normalde Uplay üzerinde 73 TL’lik fiyata sahip.

Dünya genelinde neredeyse herkes evde kaldığı şu günlerde oyunculara iyi haberler gelmeye devam ediyor. Daha önce oyunculara muhteşem bir indirimle Tom Clancy’s The Division 2’yi veren Ubisoft. Bu kez de karşımıza Assassin’s Creed II, ile çıktı. Şirket, kendi oyun platformu Uplay’de çok sevilen oyunu ücretsiz olarak verecek.

Günümüzde her oyuncu tarafından sevilip sayılan Assassin’s Creed serisinin belki de en sevilen ve sayılan oyunu Assassin’s Creed II, 14 Nisan 2020 tarihinde, yani salı günü Uplay üzerinden ücretsiz olarak kütüphaneye eklenebilecek. Bununla birlikte serinin diğer oyunlarında da güzel indirimler bizi karşılayabilir.

Assassins Creed II, Bu Salı Ücretsiz Olacak.
Assassins Creed II, Bu Salı Ücretsiz Olacak.

Ubisoft tarafından Uplay üzerinde ücretsiz olarak verilecek Assassin’s Creed II, serinin en sevilen karakteri Ezio’nun İtalya’da geçen maceralarını anlatır. Oyun, serinin ilk oyununun en sevilen yanlarını alıp üstüne yeni şeyler katılmış bir şekilde karşıya çıktığından Assassin’s Creed severlerin gönllerinde ayrı bir yere sahip.

Ubisoft’un Assassin’s Creed II’yi ücretsiz yaptığı haberiyle birlikte oyuncuların gelecek hafta adeta şenlik havasına gireceğini söylemek hiç de güç degil. Zira her hafta ücretsiz oyun dağıtan Epic Games Store, bu hafta aksiyon severlerin muhteşem bir haz almasını sağlayacak Just Cause 4’ü ücretsiz olarak verecek.

Assassin’s Creed II ve Just Cause 4 gibi yapımların yanı sıra bu hafta sonu Ubisoft tarafından başka güzel haberimiz daha var. Yarış tutkunlarının macerayla karmaşık olarak oynayabilecekleri The Crew 2, bu hafta sonu boyunca ücretsiz olarak oynanabilecek. Ayrıca oyun, yine aynı süre boyunca %75 indirimle satın alınabilecek. Yani normalde 269 TL olan The Crew 2’yi 67,25 TL’lik ücreti ödeyerek kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyun dünyasından gelecek daha birçok sevindirici haberi öğrenmek için bizi takibe devam edin.

DAHA FAZLA ASSASSİN’S CREED OYUNU HABERLERİNİ GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ.

Assassins Creed II, Bu Salı Ücretsiz Olacak.
Assassins Creed II, Bu Salı Ücretsiz Olacak.

Related posts

Mobil Cihazlarda Razer Kishi Oyun Kontrolcüsü En Düşük Gecikmeye Odaklanıyor…

Meryem ACAR

eFootball PES 2020 UEFA EURO 2020 İçeriğinin Yeni Tarihi Belli Oldu!!

Fatih Akgün

Fortnite Haritasındaki Yat, Yakında Deadpool Temasıyla Güncellenebilir!

Fatih Akgün

Yorum Yap