Teknolojix Haber
OYUN

Assassin’s Creed Syndicate bedavaaaa!

Assassin’s Creed Syndicate bedava oldu! Assassin’s Creed Syndicate sistem gereksinimleri neler?

Dünyanın önde gelen oyun serilerinden Assassin’s Creed’in son halkalarından Syndicate, Epic Games tarafından sürpriz bir kararla ücretsiz hale getirildi. İşte, Assassin’s Creed Syndicate minimum ve önerilen sistem gereksinimleri

Her hafta bazı oyunları ücretsiz dağıtan ve kullanıcıların sevindiren Epic Games, bu kez Assassin’s Creed Syndicate isimli oyunu ücretsiz hale getirerek büyük bir sürpriz yaptı. Bu oyunla birlikte Faeria isimli oyun da bedava dağıtılacak. Bu iki oyunu kampanyadan önce satın alanların 220 TL ödemesi gerekiyordu.

2015 yılında satışa çıkarılan Assassin’s Creed Syndicate, serinin en sevilen yapımlarından biri. Kampanya başlamadan önce 179 TL’den satılan olan oyun, bunca sene geçmesine karşın halen yüksek ücretle satılıyor. Epic Games’in oyunu ücretsiz yapması ise oyuncular için büyük bir fırsata dönüştü.

20-27 Şubat tarihlerinde oyunculara ücretsiz dağıtılacak olan Assassin’s Creed Syndicate, 27 Şubat tarihinin sona ermesiyle birlikte tekrar ücretli hale gelecek. Yani 27 Şubat tarihine kadar oyunu kütüphanenize eklemeniz gerekiyor. Ayrıca öncesinde eğer hesabınız yoksa Epic Games’e üye olup ardından Assassin’s Creed Syndicate’i ücretsiz indirebilirsiniz.

  • 2.5 GHZ Intel Core i5 2400 veya 3.9 GHZ AMD FX 6350 işlemci
  • 6 GB RAM
  • Nvidia GeForce GTX 660 veya AMD Radeon R9 270 ekran kartı

ÖNERİLEN SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • 3.5 GHZ Intel Core i7 3770 veya 4.0 GHZ AMD FX 8350 işlemci
  • 8 GB RAM
  • 4 GB Nvidia GeForce GTX 760 ya da 4 GB Nvidia Geforce GTX 970 veya 3 GB AMD Radeon R9 280X ekran kartı
  • 50 GB boş depolama alanı

Related posts

Diablo 4 ne zaman piyasaya sürülecek

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

38 Tane PlayStation 5 Oyunu Sızdırıldı!

Fatih Akgün

Ubisoft son 1 senede 10 milyondan Fazla Satılan Oyunları Açıkladı!

Fatih Akgün

Yorum Yap