Teknolojix Haber
SOSYAL MEDYA UYGULAMA

Bandsintown, Twitch ile iş birliği yapacak

Kullanıcılarının bölgede oynayan turlar ve gruplarla ilgili bildirim almalarına olanak tanıyan platform  Bandsintown, Twitch ile ortak çalışmaya karar verdi. Corona virüsü pandemisi ile turlarını,konserlerini iptal etmek durumunda kalan sanatçılar Twitch ile müzisyenlerin uygulama üzerinde daha çok kazanç elde etmesine yardım edecek.

Salgının artması bütün dünyada ekonomiyi olumsuz etkilerken, her sektörden insan problem yaşıyor. İptal edilen etkinlikler, canlı gösterilerden kazanç sağlayan müzisyenler de durumdan olumsuz etkilenmiş durumdalar.Birçok müzisyen “karantinastream” adı verilen yayınlardan kazanç elde etmeye çalışıyor.

Twitch ile olan bu iş birliği sayesinde Bandsintown‘daki sanatçılar, Twitch onaylı olmaları için geçmeleri gereken değerlendirmeleri atlatarak kazanç elde edilmesini sağlayan canlı yayın seviyesine daha hızlı erişmiş olacaklar.

Müzisyenler için yeni düzenleme nasıl olacak?

Twitch ile ortaklaşa olan bu düzenleme sadece 2.000 ve üzeri takipçisi olan Bandsintown kullanıcıları için geçerli olacak. Bu kriter sağlanıyorsa bir Twitch hesabı açılarak, sanatçı profilinin linkinin bu platforma bağlanacak. Kısa süren bir form doldurulup gönderilecek. Daha sonrasında Affiliation programının iki ya da beş gün içinde e-mail ile iletişime geçmesi bekleniyor.

Related posts

Netflix’e Yeni Başlayanlara 6 Faydalı Tavsiye!

Yağmur Kübra Yazıcı

ABD’de Donanmanın Beklenen Beklenen Yasaklar Gelmeye Başladı…

Meryem ACAR

Apple’da TikTok Açtı

Fatih Akgün

Yorum Yap