Teknolojix Haber
Tanıtım TEKNOLOJİ (Genel) ÜRÜN İNCELEME

Beats Powerbeats: Yeni kablosuz kulaklık ortaya çıktı

Dünyanın en bilinen ses sistemleri üreticilerinden biri olan Beats, Apple bünyesine geçtikten sonra da çalışmalarını aynı hızda devam ettiriyor. Şirket, bu kez sessiz sedasız yeni kablosuz kulaklığı Power Powerbeats’i görücüye çıkardı.

Beats Powerbeats: Yeni kablosuz kulaklık ortaya çıktı ile ilgili görsel sonucu

 

Apple, iki kanaldan kulaklıklarını alıcılarıyla buluşturuyor. Kendi adı altında AirPods serisini tüketicilere ulaştıran; ancak daha yüksek fiyatlarla dikkat çeken bu ürünlerin aksine, daha uygun fiyatlarıyla dikkat çeken Beats kulaklıklar ise farklı çeşitleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Son olarak tanıtılan yeni Beats Powerbeats kulaklık için fazla bütçe ayırmak istemeyen kullanıcılara yönelik tasarlanan bir ürün. Şarj kılıfıyla gelmeyen ürün, sadece kumaş bir koruma kesesi ile birlikte geliyor. Kulaklıkta eksik olarak gördüğümüz noktalar, elbette ürünün maliyetini düşürmeye yönelik.
H1 yongasından güç alan ve bu nedenle enerjisini daha verimli kullanabilen Beats Powerbeats, tek şarj ile 15 saate varan batarya ömrü sunuyor. Eğer vaktiniz yoksa ve 5 dakika gibi bir süre ürünü şarj edip fişten çıkarırsanız da cihaz 1 saate kadar batarya ömrü ile öne çıkıyor.

Powerbeats Pro ile benzer şekilde aynı piston sürücülere sahip olan ürün, özel bir sinyal işlemcisi de bünyesinde barındırıyor. Çift mikrofon mekansal ses algılama yapabilirken bir ivme ölçer konuşmaya başladığınızı algılıyor ve arka plan gürültüsünü azaltıyor. Böylece Siri ile daha akıcı bir iletişim kurabiliyorsunuz.

Sağ kulaklık üzerinde Bluetooth tuşu, sol kulaklık üzerinde ise fonksiyon tuşları yer alan Beats Powerbeats’in fiyatı ise 150 dolar.

Related posts

Dikkat 14 şubat Sevgililer Günü’nde siber dolandırıcılar iş başında olacak.

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Teknoloji gerekliliğini olduğunu Koronavirüs ile bir kez daha kanıtladı !

Fatih Akgün

KORONA VİRÜSLE MÜCADELE İÇİN ‘SALGIN KARŞITI ROBOT’

Fatih Akgün

Yorum Yap