Teknolojix Haber
UYGULAMA

Bensu Soral Baş’ın Yatırım Yaptığı Uygulama?

Bir süre önce Erdem Yurdanur ve Kokteyl’den  225 bin dolar yatırım alan Pepapp, Bensu Soral Baş’tan yatırım aldı.

 

Dizi ve sinema dünyasının yetenekli ismi Bensu Soral Baş, kadınlara özel dijital asistan olan  Pepappa (Adet Takvimi) yatırım yaptı. İlk kez bir girişime yatırım yapan Soral,   girişim sistemindeki yerini almış oldu.

Regl, yumurtlama ve doğurganlık dönemlerini kadınlar için takip eden Pepapp;  kullanıcılara her gün  eğlenceli ve bilgilendirici tavsiyelerde de bulunuyor.  Eklenen yeni özellikleriyle Pepapp’in, bir regl takip uygulamasından daha çok dijital asistan olarak da  söylemek mümkündür.

Kendini sürekli geliştiren girişim, şu anda 2 milyon kadınlarımız tarafından kullanılıyor. Aynı zamanda özgün Pepzine içerikleriyle de kadınları her alanda bilgilendiren Pepapp, yakın zamanda yeni özelliklerle gün yüzüne çıkmayı planlıyor.

Hamilelik ve Partner modlarını da kullanıcılarına açacağını duyurdu. Pepapp uygulamasına geçtiğimiz günlerde Erdem Yurdanur ve Kokteyl’ den 225 bin dolarlık bir yatırım yapıldı.  Bensu Soral Baş‘ın yatırım miktarı ve detayları hakkında henüz net bir açıklama yapılmadı.  Görünen o ki; Bensu Soral’dan aldığı yatırımla birlikte Pepapp‘in daha da büyüme planları daha da hızlacak gibi görünüyor.

 

Pepapp Nasıl Bir Uygulamadır ?

Pepapp uygulamasının sadece kadınlara özel bir uygulama olduğunu söylemiştik. Uygulama Regl günlerini , yumurtlama ve doğurganlık dönemlerini kadınlar için takip ediyor. Aynı zaman da Pepapp her gün kullanıcılarına eğlenceli ve bilgilendirici tavsiyeler de veriyor.

Uygulama kadınların regl döneminin daha iyi geçmesi için tavsiyelerde bulunuyor. Bu tavsiyeler eğlenceli tavsiyeler olacaktır.

Bu uygulama sürekli kendini yenileyerek kullanıcılarına daha iyi hizmet vermek için çalışıyor. Şu an da yaklaşık 2 milyon kadın tarafından Pepapp uygulaması kullanılıyor.

 

Pepapp Uygulaması Ücretli Mi ?

Pepapp uygulaması kullanıcılarına sağladığı hizmet karşılığını ve ücret bedelini Apple Store veya Google Play’ de bulunan uygulama sayfasında ve uygulama içinde belirtecektir.

Related posts

STORYTEL’DEKİ BİR ÇOK KİTAP ÜCRETSİZ OLDU

Fatih Akgün

Türk Telekom’dan 1 Ay Ücretsiz Tivibu Kampanyası!

Fatih Akgün

Dünya devi  Google bu kez en kapsamlı beyin haritasını dünyayla paylaştı…

Meryem ACAR

Yorum Yap