Teknolojix Haber
DONANIM OYUN

BİLGİSAYAR KİRALAMA MI?

Türkiye’de Yeni Dönem: Adeks Bilgisayar Artık Bilgisayar Kiralıyor!

Ülkemiz içerisinde Koronavirüs vakalarının duyulmasından bu yana vatandaşlar ve çoğu markalar #evdekal akımına her yönden destek vermeyi ihmal etmedi. Türkiye’nin büyük internet kafe markalarından Adeks ise kulağımıza pekte aşina olmayan bir kavram çıkardı: Bilgisayar Kiralama.

Ülkemizin köklü internet kafe şirketlerinden Adeks, Instagram profili üzerinden yaptığı paylaşım ile bilgisayar kiralama hizmetini faaliyete geçirdiğini kamuoyuna duyurdu. #EvdeKal etiketi ile oyuncu kitlesine ve takipçilerine evde kalmalarını tavsiye etti.

Sadece bilgisayar değil, ekipmanlarda kiralayabilirsiniz

Şirket insanlara evde kalmayı teşvik ederken, evde kalanlar için ise bilgisyar kiralayabilme hizmeti sunacak. Adeks, “Sen bize gelemiyorsan, biz sana gelelim” sloganı ile gerçekleştirdiği duyuruda Adeks firması sadece bilgisayar kiralamayacağını aynı zamanda bilgisayar ekipmanları dahi kiralayacağını söyledi.

“Lafı geveleme fiyatlardan bahset hocam”

Öncelikle kiralamak istediğiniz bilgisayarlar hakkında bilgi edinebileceğiniz bir ön talep formu mevcut, bunlara ek olarak açık bir model yahut fiyat listesi bulunmuyor.

Bunlardan daha ziyade iletişim ile bilgi paylaşımı mevcut. Ancak oyun oynamak için bilgisayar kiralayacak kişiler için üst düzey ve orta seviye sistemler mevcut olacaktır. Bu hizmet kapsamında kiralama öncesi ve sonrasında dezenfekte işlemlerinin yapılması mutlaka olmalı, bakalım Adeks tarafından daha fazla bilgi sunulacak mı?,

 

Related posts

Samsung’dan İlk Resmi Türkiye Açıklaması Geldi

admin

İşlemci ve ekran kartı kritik sıcaklık değerleri!

Büşra Seyhan

Arızalanacak makineyi önceden tespit edecek

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Yorum Yap