Teknolojix Haber
GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİ

Bilicra Akıllı Çocuk Saati

 

Akıllı Çocuk GPS Takip Saati

Saatinize sim kartı takmanızla birlikte mobil harita uygulaması üzerinden anlık olarak konum takibi yapmaya başlarsınız. Cihazınız hareket halindeyse, hız bilgisini de mobil uygulama üzerinden görüntülersiniz.

SOS düğmesi 3 saniye basılı tutulursa, “Acil Durum Modu” devreye girer. Bu durumda saat üzerinden belirlenen acil durum numaralarına arama yapılır ve belirlenen numaralara o an bulunan konum bilgisi SMS olarak gönderilir.

Sanal bariyer özelliğini kullanarak güvenli bölge tanımlayabilirsiniz. Böylece güvenli bölgenin dışına çıkıldığında yada güvenli bölgeye geri dönüldüğünde mobil uygulama ile bilgilendirilirsiniz

Örneğin  sanal bariyer okulu gösteriyor ise, cihazınız (çocuğunuz), okula girerken ya da okuldan çıkarken sistem sizin bilgi sahibi olmanızı sağlıyor.

Saatin içinde bulunan SIM kartı sayesinde çocuğunuzu telefonla arayabilirsiniz. Ayrıca saatin üzerinde bulunan iki düğme sayesinde çocuk, annesini veya babasını istediği zaman arayabilir.

Saat sizin belirlediğiniz numaralar hariç hiç bir numaraya cevap vermez.

Çocuğunuzun, 3 saat önce, dün ya da geçen hafta gibi geçmişe dönük nerelere gittiğini, hızlarıyla beraber öğrenebilirsiniz. ‘Geçmiş’’ düğmesini tıklayıp ve zaman aralığı bilgilerini girmeniz yeterli olacaktır. Karşınıza çıkan yeni ekran size, girmiş olduğunuz zaman diliminde cihazınızla ilgili konum ve hız bilgilerini sunuyor olacak.

Telefonda Türkçe dil desteği mevcuttur.

2020-10-08

Related posts

Akıllı cihazlar fazladan adım atıyor

Fatih Akgün

Evde Formda ve Zinde Kalmanızı Sağlayacak 4 Tavsiye!

Yağmur Kübra Yazıcı

Huawei, Huawei Band 4 Pro’yu Tanıttı

Fatih Akgün

Yorum Yap