Teknolojix Haber
OYUN

Bir Büyük Organizasyon Daha, Koronavirüs Sebebiyle İptal Oldu.

Bir Büyük Organizasyon Daha, Koronavirüs Sebebiyle İptal Edildi

Dünyanın en önemli e-spor organizasyonlarından biri daha, Covid-19 salgını sebebiyle iptal oldu. Ama bu durum, organizasyonun hiç yapılmayacağı anlamına da gelmiyor.

COVID-19 salgınına karşı verdiğimiz mücadele sürüyor ve yavaş yavaş da üstesinden gelmeye başladığımız doğru. Ancak elbette önlemler almaya ve evlerde kalmaya devam ediyoruz. Etkinlikler de iptal olmaya devam ediyor.

Bu yılın yaz aylarında 31 Temmuz – 2 Ağustos tarihleri arasında Las Vegas’ta düzenlenmesi planlanan Evolution Şampiyona Serisi Evo 2020, devam eden küresel covid-19 salgını nedeni ile iptal oldu. Duyuru, etkinliğin resmi Twitter sayfası üzerinden duyuruldu.

Evolution Championship Series, dövüş oyunları merkezli bir e-spor turnuvası olarak biliniyor ve dünyada türünün en uzun süredir devam eden şampiyonalarından biri. Her yıl dünyanın farklı yerinden yüzlerce katılımcıyı Las Vegas’a çeken etkinlik, bu sene fiziksel olarak yapılmayacak.

Resmi Twitter'da görüntüle

Evolution Şampiyona Serisi Evo 2020, bu sene Las Vegas’ta değil, ancak online olarak gerçekleşecek. Şimdilik şampiyonanın düzenleneceği tarih ve insanların nasıl katılacağına ilişkin bilgiler belli değil. Ekip, bununla ilgili yakında yeni bir duyuru yapacaklarını söylüyor.

Related posts

PS5 detayları 18 Mart’ta geliyor!

Fatih Akgün

Warcraft III – Reforged Efsane yeniden doğdu

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

League of Legends 10.7 Yamasını Alıyor: İşte Gelecek Değişiklikler

Fatih Akgün

Yorum Yap