Teknolojix Haber
SEKTÖREL

Televizyon Alacaklara Bir Önerimiz Var! Karşınızda Yeni Nesil 24 MP Kameralı Huawei Vision Tv!

Huawei’nin 8 Nisan’da çıkacağını açıkladığı yeni akıllı televizyonu ile ilgili çok etkileyici bir sızıntı yaşadı. Weibo üzerinden yapılan bir paylaşım, bu televizyonun 65 inç büyüklüğe ve 24 MP çözünürlük sunan ultra geniş açılı bir kameraya sahip olacağını gösteriyor.

8 Nisan’da Akıllı Televizyon Geliyor!

Çinli teknoloji devi Huawei, haberlerimize daha çok akıllı telefonları ve 5G teknolojileri ile konu oluyor. Ancak Bu sefer durum çok farklı!

Huawei’nin yeni televizyonu Vision TV olarak isimlendiriliyor ve bugüne kadar özellikleri de pek bilinmiyordu. Geçtiğimiz dönemlerde yapılan açıklamalarla, bu akıllı televizyon modelinin bir pop-up kamerası olacağını ortaya koyuyor.

Çin’in en büyük sosyal medya platformu olan Weibo‘da yapılan bir paylaşım, Huawei’nin yeni akıllı televizyonu ile ilgili bazı detayları ortaya koydu. Üstelik bu paylaşımı yapan kişi, daha önce de Huawei ürünleri ile ilgili isabetli tahminlerde bulunan bir kişiydi. Hal böyle olunca da tüketiciler, bu paylaşımı büyük bir merakla karşıladılar.

Huawei’nin yeni Vision TV modeli ile ilgili Weibo’da yapılan paylaşım

Sızıntının sahibi, Huawei’nin 8 Nisan’da duyuracağı akıllı televizyon modelinin 65 inç büyüklüğünde olacağını ve bu televizyonun, 24 MP çözünürlük sunan ve yapay zeka ile desteklenen, açılabilir yapıda ultra geniş açılı bir kamerayla geleceğini ifade ediyor. Ayrıca paylaşılan bu görüntü, Huawei’nin yeni akıllı televizyonunun fazlasıyla ince bir yapısının olacağını da gözler önüne seriyor. 

 

Related posts

BluTV Irak, Azerbaycan ve Katar’a açıldı

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Google resmen Fitbit’in sahibi oldu.

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Mercedes ve BMW Anlaşmayı Askıya Mı Aldı?

Fatih Akgün

Yorum Yap