Teknolojix Haber
OYUN

Bir Zamanlar PC Oyuncularının Vazgeçilmezi Olan, Akıllı Telefonlarınızdan Oynayabileceğiniz 5 Efsane Oyun

Eski güzel günlerimiz olan çocukluğumuza dönmemiz mümkün değil ancak çocukluğumuzda oynadığımız oyunları oynayarak o günleri yad etmemiz mümkün. Üstelikle bu oyunları akıllı telefonlarımızdan da oynayabiliyoruz.

Günümüzde kullandığımız akıllı telefonlar, bundan yıllar önce kullandığımız bilgisayarlara göre oldukça güçlü bir hale geldi. Hatta artık gün boyunca yanımızdan ayırmadığımız bu telefonlarla retro konsol oyunlarını dahi rahatlıkla oynayabiliyoruz. Peki, evden çıkmamanız gereken bu günlerde telefonlarınızda oynayarak eskileri yad edebileceğiniz retro oyunlar hangileri gelin birlikte bakalım.

Akıllı telefonlarınızda oynayabileceğiniz retro konsol oyunları:

Star Wars: Knights of the Old Republic:

2003 yılında Xbox oyun konsolu için yayınlanan Knights of the Old Republic, oyuncular arasında en sevilen Star Wars oyunlarından bir tanesi olma unvanını hala koruyor. Oyunda, isterseniz ‘light side’a isterseniz ‘dark side’a yönelebiliyorsunuz.

Grand Theft Auto 3, Vice City ve San Andreas:

Rockstar’ın GTA’yı 3 boyuta taşıdığı ilk oyun olan GTA 3’ü, 80’li yıllara gidebileceğiniz Vice City’yi ve belki de serinin en beğenilen oyunlarından bir tanesi olan, hayranlar tarafından ‘remaster’ sürümü istenen San Andreas’ı akıllı telefonunuzda oynayabilirsiniz. GTA oyunlarını, Rockstar’ın Google Play Store ve App Store’daki sayfalarından indirebilirsiniz.

Bully:

2006 yılında Rockstar’ın elinden çıkan Bully, stüdyonun elinden çıkan ve oldukça sevilen bir diğer oyun. Gerçek hayatta okulda yapmamanız gereken birçok şeyi Bully oyununda yapabilirsiniz.

Max Payne:

Remedy Entertainment’in elinden 2001 yılında çıkan oyun, o dönem birçok oyuncuyu kendisine hayran bırakmıştı. Kara film tarzı sanat yönetimine sahip olan bu oyunu akıllı telefonunuzda yeniden deneyimleyebilirsiniz.

Crazy Taxi:

90 neslinin en çok zaman geçirdiği, en çok eğlendiği oyunlardan bir tanesi hiç şüphesiz ki sokakları birbirine kattığımız Crazy Taxi oyunuydu. O günlerde yaşadığımız eğlenceyi yad edebilmek için Crazy Taxi’yi akıllı telefonlarımıza da getirdiler.

Related posts

GTA 5 ve The Walking Dead’i Bir Araya Getiren Gerilim Dolu Mod :Apocalypse modu !

Fatih Akgün

25 Yaşında Bir Genç, PUBG Oynarken Beyin Felci Geçirdi ve Hayatını Kaybetti

Yasemin ACAR

Steam’den 30 TL Değerindeki Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz…

Fatih Akgün

Yorum Yap