Teknolojix Haber
ÜRÜN İNCELEME

Bose, oyun kulaklığı ile mi geliyor?

Bose QC 35 II, gürültüyü tamamen iptal etmek isteyen kişiler için tercih edilecek en iyi kulaklıklar arasında olan ürünlerden biridir. Şimdi, şirket buna bir oyun öğesi eklemeyi düşünüyor olabilir.

9to5Google‘daki sleuths’a göre, Bose Connect uygulamasındaki bir kod pasajı, ürünün tanıtıcı videosunu da içeren yayınlanmamış bir “QC35 II Oyun Kulaklığı” nı ima ediyor. Raporda, söylentinin kulaklığın kod adının, League of Legends karakterine bir atıf olarak “Tibbers” olduğu belirtiliyor.

Uygulamanın en son sürümüne (12.0), aux yuvası aracılığıyla QC 35 II‘ye takılan bir mikrofon eklendiği ipucunu içeren kod şu şekilde:

<string name=”tour_tibbers_text_2″>Plug the microphone into the AUX port on the bottom of the left earcup, then plug the cable into your gaming system.</string>

Bu kod, oyun kulaklıkları için, ekip arkadaşlarınızla veya oyundaki diğer oyuncularla mikrofon aracılığıyla sohbet etmenizi kolaylaştıran klasik bir yapılandırma.

Kod, ayrıca mikrofon eklentisini bağladığınızda kulaklığın Bluetooth bağlantısının devre dışı bırakılacağını da gösteriyor.

Bose‘un oyunlar için yeni bir model oluşturup oluşturmadığı henüz belli değil. Belki de  sadece şu anki kulaklıklarını tamamlamak için bir mikrofon aksesuarı sunmaya hazırlanıyordur.

Bose‘un ürün portföyünde şu anda bir oyun kulaklığı yok, bu nedenle şirketin  imzasını tercih eden oyuncular için gerçekleşirse bu kulaklık güzel bir seçenek olacak gibi görünüyor.

Related posts

Bu Teknoloji ile Kablosuz İnternet Anlayışınız Değişecek

Fatih Akgün

Sanayide Dijital ve Akıllı Dönüşüm İçin Yeni Nesil Çözümler…

Meryem ACAR

TinkPadX1 Fold için ön siparişler alınıyor

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Yorum Yap