Teknolojix Haber
SEKTÖREL

Boyner, “Askıda İyilik” Paketi İnternet Mağazasında

Boyner, “Askıda İyilik” Paketi İnternet Mağazasında

Boyner, “Askıda İyilik” paketi internet mağazasında yerini aldı. Düzenlediği sosyal yardımlaşma ve kampanyalar ile çoğu kez gündeme gelen Boyner bu kez askıda iyilik paketi ile sevindirmeye geliyor. Covid-19 salgını nedeni ile sosyal izolasyonda olunan bugünlerde ihtiyaç sahiplerine daha fazla katkıda bulunmak amacıyla askıda iyilik paketini internet mağazasına taşıdı.

boyner

İhtiyaç sahiplerinin sıkıntılarını gidermek amacıyla atılan adımın, yardımlaşma ve dayanışmanın daha fazla yaşandığı bayram yaklaşırken daha fazla ilgi görmesi bekleniyor. Boyner mağazalarının yanı sıra “boyner.com.tr“den 30 lira karşılığında satın alınan ve alt ve üst giyimden oluşan iyilik paketleri, Lokman Hekim Sağlık Vakfı aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor. Boyner Büyük Mağazacılık Kurumsal İletişim Müdürü Oya Uzun konu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklamaya göre proje kapsamında şimdiye kadar 42 bin 65 adet Askıda İyilik paketini ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı. Bunların yanı sıra Oya Uzun, yaşanan pandemi nedeni ile paydaşların kolektif katkısıyla gerçekleşecek sosyal sorumluluk projelerinin her zamankinden daha büyük bir anlam taşıdığını belirtti.

boyner

Oya Uzun, Boyner Büyük Mağazacılık olarak hedeflerinin, sosyal yardımlaşma projeleri ile toplumsal bilinci artırarak iyiliği yaygınlaştırmak olduğunu belirtti. İyiliğin Modası Geçmez‘ mottosu ile faaliyet gösteren firma 2016 haziran ayından bu yana Askıda İyilik kampanyasını yürütüyor. Bu yıl yapılan değişiklik ile sadece mağazalardan değil firmanın internet mağazasından da katılım sağlanabilecek.

askıda iyilik

Ayrıca Apple’ın 500 Milyon Dolarlık Davası Sonuçlandı adlı yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

 

Related posts

Sahte İndirim Kuponları Siber Hırsızların Son Numarası…

Meryem ACAR

Amazon CEO’su Jeff Bezos,100 bin kişiyi işe alacaklarını açıkladı

Fatih Akgün

Volvo 5G Hamlesini Açıkladı

Fatih Akgün

Yorum Yap