Teknolojix Haber
OYUN

Boyner’dan E-Spor Tutkunlarına 30 Bin TL’lik Turnuva

Boyner’dan E-Spor Tutkunlarına 30 Bin TL’lik Turnuva

Boyner’dan E-Spor Tutkunlarına 30 Bin TL’lik Turnuva. Sosyal izolasyonda olunan bugünlerde vatandaşların evde kalması amacıyla birçok firma ücretsiz oyun, uygulama vs düzenliyor. Bu firmalardan biri olan Boyner daha önce yayınladığı indirim kodlarıyla gündeme gelmişti. Boyner bu kez e-spor tutkunlarını sevindirecek. E-spor sevenler için yepyeni bir turnuva düzenleniyor. FIFA 20 ve Counter Strike: Global Offensive oyunlarında mücadele edilebilecek olan turnuva 13 Mayıs’ta başlayacak. boyner game

Dünyayı etkisi altına alarak pandemi haline gelen koronavirüs nedeniyle yaklaşık 3,5 milyon kişi hasta olurken 239 binden fazla insan hayatını kaybetti. Koronavirüsle mücadele kapsamında dünyanın birçok ülkesinde insanlardan gerekli olmadıkça evlerinden çıkmaması isteniyor. Bu süreci desteklemek amacıyla Boyner vaktini evinde geçirenler için Boyner Game Cup e-spor turnuvası düzenliyor.

Boyner Game Cup

Boyner tarafından düzenlenen e-spor turnuvasında yarışmacılar iki farklı oyunda mücadele edebilecek. Bu oyunlar isimlerine aşina olduğumuz  Counter Strike: Global Offensive ve FIFA 20. Turnuvaya katılmak isteyenlerin oldukça ünlü olan bu iki oyundan bir tanesini seçerek 11 Mayıs tarihine kadar başvurularını tamamlaması gerekiyor. boynerTurnuvanın detaylarına gelecek olursak:

CS: GOcs

5 vs 5 formatında özel turnuva sunucularında oynanacak olan CS: GO’da turnuvaya katılabilmek için 18 yaşından büyük olmanız gerekli. Katılacak takımların oyuncu sayısı ise en az 5, bir tanesi yedek olmak üzere en fazla 6 oyuncudan oluşacak. CS: GO turnuva formatı şöyle;

  • 30 turdan oluşacak.
  • 16 tur kazanan ilk takım galip sayılacaktır.
  • Skorlar 15’e 15 olması durumunda 6 ek tur oynanacaktır. 4 skora ilk ulaşan takım mücadeleyi kazanmış sayılıp bir üst tura çıkmaya hak kazanacaktır.
  • Taraf seçme grup finallerinden itibaren bıçak turu ile belli olacaktır.
  • Her turda hazırlık süresi 20 saniyedir.
  • Her turda satın alma süresi 20 saniyedir.

Turnuvada birinci olan takım 10 bin TL Boyner hediye çeki, ikinci olan takım 7 bin 500 TL Boyner hediye çeki, üçüncü olan takım ise 5 bin TL Boyner hediye çeki kazanacak.

FIFA 20fıfa

1 vs 1 formatında düzenlenecek olan FIFA 20 turnuvası, Ultimate Team olarak oynanacak. Toplamda 12 dakika sürecek olan maçların zorluk seviyesi dünya klası olacak. FIFA 20 turnuvasının formatı ise şöyle;

  • Yarı final karşılaşmalarına kadar tek maçın en iyisi (Bo1) olarak oynanacak.
  • Yarı final üç maçın en iyisi (Bo3) şeklinde oynanacak.
  • Final ise beş maçın en iyisi (Bo5) şeklinde oynanacaktır.
FIFA 20 turnuvasının birincisi 3 bin 500 TL Boyner hediye çeki, ikincisi 2 bin 500 TL Boyner hediye çeki, üçüncüsü ise bin 500 TL Boyner hediye çeki kazanacak. Turnuvayla ilgili daha detaylı bilgiler için Boyner Game Cup internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

1 Milyon 250 Bin TL Ödüllü Next Game Startup Başvuruları Başladı adlı yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Related posts

PlayStation 5’e 1400p çözünürlük desteği gelebilir

Vildan Çelik

Sony’den 5 Şubat’taki PlayStation Etkinliği İçin Büyük Bir Sürpriz mi Gelecek ?

Fatih Akgün

PlayStation ve Xbox’tan Sonra O Özellik Şimdide Android’de.

Fatih Akgün

Yorum Yap