Teknolojix Haber
TeknolojiXHaber

Bruce Willis’in gelecek projesi bir Bilim Kurgu Filmi: “Cosmic Sin” 

Bruce Willis’in yeni projesi belli oldu.

Golden Globe ödüllü usta oyuncu Bruce Willis, bilim kurgu türündeki “Cosmic Sin”in başrolünde yer alacak. Film, European Film Market (Avrupa Film Pazarı) aracılığıyla şirketlere sunulacak ve alıcısını bekleyecek. Filmin teması, dünyayı işgal etmeye çalışan uzay olacak.

Die Hard serisi, Pulp Fiction, Moonlighting, The Sixth Sense, Glass, Unbreakable gibi yapımların yıldız oyuncusu Bruce Willis’in gelecek projeleri arasına bir bilim kurgu filmi eklendi. Cosmic Sin adını alan yapım, bir grup savaşçı ve bilim insanını odağına alacak. Düşmancıl bir grup uzaylının gelmesi üzerine bu savaşçı ve bilim insanlarından oluşan topluluk, ırklarını kurtarmaya çalışacak. Bu uzaylıların hedefi insanların bedenlerini kullanabilmektir. Böylece insan ırkını yakından inceleyebileceklerdir.

Henüz prodüksiyonuna başlanmayan Cosmic Sin’in yönetmen ve senaristliğine It Follows, November Man, Heist gibi filmlerin yapımcılığını üstlenen Corey Large ve Broil, Animals, True Detective gibi yapımlardan tanıdığımız Edward Drake imzasını atacak. Bruce Willis’i son olarak Glass, Between Two Ferns: The Movie, The Motherless Brooklyn gibi yapımlarda izlemiştik.

 

Related posts

Twitter’a Yeni Emoji Eklendi!

Uçak kaçırma filmi 7500’ün Fragmanı Yayında!

Yağmur Kübra Yazıcı

Salgın Sürecinde Sağlam Bir Psikoloji İçin Neler Yapmalıyız?

Yorum Yap