Teknolojix Haber
GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİ

Bu Akıllı Ayakkabı Astarı Futbol Oynadıkça FIFA Mobile’da Ödül Kazandırıyor

Adidas, Google ve EA Sports, futbolseverleri sevindirecek bir akıllı ayakkabı astarı üretti. Ayakkabı içine yerleştirilen astar, futbol oynadıkça FIFA Mobile’da hediye kazandırıyor.
Giyilebilir teknolojik ürünler, uzun zamandır kullanılıyor. Akıllı bileklik ve saatler, en çok tercih edilen giyilebilir teknolojik ürünlerin başında geliyor olsalar da bu sektör üzerinde çalışan şirketler, yeni giyilebilir teknolojik ürünler geliştirmeye devam ediyorlar. İlerleyen yıllar, giyilebilir teknolojik ürünlerin hem kapsamını hem de işlevselliğini artıracak gibi görünüyor.

Şimdi sizlere; Google, Adidas ve EA Sports ortaklığında geliştirilen yeni bir giyilebilir teknolojik üründen bahsedeceğiz. Temelde, ayakkabıların zeminlerine yerleştirilen bir kumaş olan GMR akıllı astar, bugün hemen her akıllı saat ya da bilekliğin yapabildiği etkinlik takibine benzersiz bir yaklaşım getiriyor.

GMR akıllı astar, futbol oynarken kullandığınız ayağınızdaki ayakkabı tabanına yerleştiriliyor ve futbol deneyiminizi kayıt altına alıyor. Ürün bu bağlamda ne kadar koştuğunuz ve topa ne hızla vurduğunuz gibi detayları ufak bir çip aracılığıyla kaydediyor. Fazlasıyla detaylı bir çalışma yapan şirketler, bu akıllı astardaki verilerin FIFA Mobile ile birlikte çalışmasını da sağlamış durumdalar.

Edinilen bilgilere göre GMR akıllı astar, kaydettiği veriler ile oyunseverlerin FIFA Mobile üzerinden hediyeler kazanmasını sağlıyor. Örneğin bu akıllı astarı kullanırken topa belirli bir sayıda vurursanız ya da belirli bir mesafe koşarsanız, FIFA Ultimate takımınızı geliştirebiliyor ve oyun içi hediyelerin kilitlerini açabiliyorsunuz. Ancak verilerin aktarılması noktasında istenilen seviyeye gelinmiş durumda değil.

Bosanski jezik

Adidas, Google i EA Sports proizveli su pametni uložak koji će oduševiti fudbalske navijače. U osnovi, GMR pametna obloga, tkanina postavljena na podovima cipela, donosi jedinstven pristup praćenju aktivnosti koje daje gotovo svaki pametni sat ili ručna naruknica. GMR pametna obloga postavlja se na potplat cipele koji koristite dok igrate fudbal i bilježi fudbalsko iskustvo. Proizvod bilježi detalje kao što su koliko trčite i koliko brzo pogodite loptu kroz mali čip.

Related posts

Pride Temalı Yeni Apple Watch

Fatih Akgün

FreeBuds 3i ;Huawei’nin Yeni Kablosuz Kulaklığının Özellikleri Neler Olacak?

Büşra Seyhan

Steam Mağazasını Apple Watch’a Getiren İlginç Uygulama: Smoke

Yasemin ACAR

Yorum Yap