Teknolojix Haber
İNTERNET

Bu Dört İnternet Sitesi Hoşunuza Gidecek!

Bilgisayarın başına oturmuş ne yapsam diye kara kara düşünenlerden misiniz? Sizlere can sıkıntısını giderebilecek ve bir o kadar da hoşunuza gidebilecek İnternet Siteleri Önereceğim…

FREERİCE

Freerice, reklamlarla desteklenen ve kullanıcıların çoktan seçmeli sorulara doğru cevap vererek ihtiyaç sahibi aileler adına pirinç tanesi kazandığı tıkla bağışla türündeki bir mobil uygulamadır. Her doğru cevapta ihtiyaç sahiplerine Dünya Gıda Programı tarafından 10 pirinç tanesi bağışlanmaktadır. Siteyi görmek için Tıklayın!!

 

TASTEDİVE

TasteDive; filmler, TV şovları, müzik, video oyunları ve kitaplar için bir eğlence öneri motorudur. Aynı zamanda bir sosyal medya sitesinin unsurları da var. İzlediğiniz filmlere göre size film öneren harika bir site. Siteyi görmek için Tıklayın!!

 

DAFONT

Dafont adı üzerinde ücretsiz bir Font indirme sitesidir. Binlerce ücretsiz fontun olduğu ücretsiz font paylaşım sitesi. Fotoğraf edit ve o tarz işlerle ilgilenenlerin fazlasıyla ziyaret ettiği bir internet sitesidir. Siteyi görmek için Tıklayın!!

 

INCREDİBOX

Incredibox, Fransız şirketi So Far So Good tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir müzikal beatbox oyunu ve web sitesidir. Konsept basittir ve onları beatbox yapmak için farklı karakterlerde sürükle ve bırak ses simgelerinden oluşur. Bence bunu seveceksiniz! Siteyi görmek için Tıklayın!!

Related posts

Microsoft Edge 83 Sürümü Yayınlandı: İşte Detaylar..

Fatih Akgün

En İyi Online Çeviri Siteleri!

Fatih Akgün

İlk Kez İnternetten Alışveriş Yapanlar Dikkat!

Yağmur Kübra Yazıcı

Yorum Yap