Teknolojix Haber
OYUN

Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynayabileceğimiz Oyun: Assassin’s Creed Odyssey

Son zamanlarda uzmanların da tavsiyesiyle görünüyor ki Türkiye olarak #EvimizdeKalıcaz. Bu günlerde yapabilceğimiz en iyi aktivitelerden birisi oyun oynamak.Tamda bu isteğimize yanıt olacak nitelikte bir oyun bu haftasonuna özel ücretsiz oynanacak.Normalde bu oyunun Playstation Store’da 469 Tl olduğunu söylemeden geçemeyiz.Denemek isteyenler için de ayrıca güzel bir fırsat olabilir.

Corona virüsü salgınında uzmanlar tarafından sıklıkla tavsiye edilen şeylerden bir tanesiyse ‘sosyal mesafe’ oldu. Bu süreç içerisinde insanlarla olan etkileşimlerden olabildiğince kaçınmak, virüs salgınından korunmak için en iyi yol olarak görülüyor. Zorunlu durumlar haricinde evden çıkmamak en etkili korunma yöntemlerinden biri.Tabii evde kalınan bu süreç içerisinde vakit geçirmek için yapacak bir şeyler gerekiyor ve oyun oynamak vaktin daha hızlı ve güzel geçmesini sağlayabilir. Evinizde kalacağınız bu hafta sonunda Assassin’s Creed: Odyssey’i ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Assassin’s Creed: Odyssey, bu hafta sonuna özel ücretsiz:

Oyunun geliştirici stüdyosu Ubisoft, Assassin’s Creed: Odyssey’in ücretsiz hafta sonu kampanyasının detaylarını paylaştı. PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarından erişilebilecek olan kampanya süresince oyunun tamamını ücretsiz olarak oynayabileceksiniz.

Ücretsiz hafta sonu kampanyası 19 Mart Perşembe günü başlayacak ve 22 Mart Pazar günü sona erecek. Oyun, PC için Uplay’den, PlayStation 4 için PlayStation Store’dan edinilebilecek. Bu kampanyadan Xbox One’da faydalanmak için ise Xbox Live Gold üyeliği gerekiyor.

2018 yılında oyunculara sunulan Assassin’s Creed: Odyssey, üç platformda da eleştirmenlerinden geçer puan almayı başarmıştı. Siz de evde kalmanız gereken bu hafta sonunuzu Assassin’s Creed: Odyssey’in geniş dünyasında geçirerek değerlendirebilirsiniz.

Related posts

50 bin TL Ödüllü PUBG DUO Turnuvası’na Son Bir Gün!

Bayram haftasının oyun listesi

Fatih Akgün

Epic Games, Önümüzdeki Hafta Ücretsiz Yapacağı Oyunları Açıkladı

Vildan Çelik

Yorum Yap