Teknolojix Haber
TEKNOLOJİ (Genel)

Bulunduğu Ortamın Hava Kalitesini Kontrol Edip Bizi Uyaran Dahi Bir Masa…

Yüksekliği ayarlanabilir masalar , uzun bir zamandır hayatımızda yer alıyor. Masa başında çalışan ve uzun süre masa başında saatlerini  geçiren insanların hayatlarını kolaylaştıran bu masaların yeni bir üyesi ise özellikleri ile adeta bizleri büyülüyor.

Masa başı çalışanların hemen hemen bütün ihtiyaçlarına cevap veren AiT Smart One, akıllı telefon uygulaması ile beraber geliyor. AiT Smart One, hava kalitesi sensörü ile ortamdaki havanın kalitesini sürekli takip ediyor ve kullanıcıyı uyarıyor.

 

AiT Smart One, bir masadan beklemeyeceğiniz kadar fazla teknoloji sunuyor

Yıllardır piyasada olan ayarlanabilir masaların tipik özelliklerini taşımaya devam eden AiT Smart One’a üç farklı yükseklik ayarı kaydedilebiliyor.

Fiziksel yükseklik ayarlama tuşlarının yanında kullanıcının masada ne kadar oturduğunu da takip eden akıllı telefon uygulaması, masada uzun zaman geçirildiğinde kullanıcıyı uyarıyor. AiT Smart One’ın akıllı telefon uygulamasında sağlıklı yaşamı teşvik etmek için egzersizler de bulunuyor.

AiT Smart One’ı diğer ayarlanabilir masalardan farklı kılan özellikler arasında, bazı şeylerin masada entegre halde bulunmasıdır. Ayarlanabilir masada yerleşik bir kablosuz şarj ünitesi, bluetooth hoparlör sistemi, aromaterapi difüzörü, yerleşik bir kablo yönetim sistemi, LED aydınlatma, telefon uygulaması ile kontrol edilen bir güvenlik çekmecesi ve ergonomik bir ayak koyma bölümü bulunuyor. 

AiT Desks şirketi, ayarlanabilir masanın üretimine başlamak için Indiegogo’da bir kampanya başlattı.
Masanın bütün işlevlerinin bulunduğu modeli 999 dolarla erken siparişe sunuldu. Birkaç özelliğin kırpıldığı daha ucuz olan iki model ise erken siparişle kullanıcılara sunuldu.

AiT Smart One’ın yayınlanan tanıtım videosu:

 

Related posts

Beats Powerbeats: Yeni kablosuz kulaklık ortaya çıktı

Fatih Akgün

Biyometrik Şifreler ile Yüz Tanıma Teknolojileri Güvenilir Mi?

Meryem ACAR

Taktik Tekerlekli Zırhlı Araç’a yerli ve milli motor takılacak

Fatih Akgün

Yorum Yap