Teknolojix Haber
ÜRÜN İNCELEME

Bütçe dostu Samsung Galaxy A11

Samsung, bu ayın başlarında duyduğumuz bütçe dostu bir akıllı telefon olan Galaxy A11‘i henüz resmi olarak piyasaya sürmedi. Bununla birlikte Güney Kore merkezli şirket, cihazı resmi web sitesinde listeledi, bu nedenle Galaxy A11‘in raflara çok yakında geleceğini söylemek mümkün.

Samsung yeni giriş-orta seviye cihazı olan Galaxy A11’i sessizce tanıttı. Şirketin izlediği politikaya baktığımızda son dönemde bütçe dostu telefonları piyasaya sürdüğünü ve bunu satış rakamlarını arttırmak için yaptığını söyleyebiliriz. Peki ama Güney Kore merkezli şirket, bahsi geçen telefon ile kullanıcılara neler vadediyor? İşte  Galaxy A11 özellikleri!

Bütçe dostu Samsung Galaxy A11 hakkında her şey!

Bütçe dostu bir cihaz olarak piyasaya sürülecek olan Galaxy A11, gücünü Qualcomm tarafından üretilen bir MediaTek işlemci veya Samsung’un kendi üretimi olan Exynos yonga setinden alacak. Telefonda geliştirilebilir 32 GB dahili depolama alanı bulunurken, 2 ve 3 GB RAM kapasiteleri opsiyonlu olarak bulunabilecek. Tüm bunların yanı sıra cihaz 4.000 mAh batarya ile gelecek ve kullanıcısına iyi bir şarj ömrü sağlamaya çalışacak. Samsung bütçe dostu bir telefon olduğundan dolayı ekran noktasında AMOLED panel yerine HD + (720×1560) çözünürlüğüne sahip 6.4 inç boyutunda bir ekranı bizlere sunacak. Arkada 13MP, 5MP ve 2MP olmak üzere üçlü bir kamera kurulumu bulunurken, buna önde 8M’’lik selfie kamerası eşlik edecek. 4 farklı renk seçeneği ile sahneye çıkacak olan Galaxy A11, siyah, kırmızı, mavi ve beyaz renklerde satın alınabilecek. Telefonun içerisinde Android 10 işletim sisteminin yer aldığını da söylemeden geçmeyelim.

 

Related posts

iPad Pro 2020 Özellikleri!

Son Teknoloji! Felç Geçiren Eller İçin Protez Eldiven Üretildi…

Meryem ACAR

Rode Wireless Go Mikrofon İnceleme

Fatih Akgün

Yorum Yap