Teknolojix Haber
OYUN

Bütün Half-Life oyunları Steam’de ücretsiz oldu!

Half-Life oyunları önümüzdeki 1 Nisan 2020 tarihine kadar Steam’de ücretsiz. Half-Life oyunlarının indirme linkleri haberimizde.

Valve, Half-Life: Alyx öncesi, oyuncuları mutlu edecek bir kampanya ile karşımıza çıktı. Serinin Steam’de bulunan tüm oyunları, Mart ayı sonuna kadar ücretsiz olarak oynanabilecek.

Tüm Half-Life oyunları Steam’de ücretsiz oldu!

1998 yılında Sierra Studios tarafından yayımlanan ilk Half-Life oyununun üzerinden tam 22 yıl geçti.  Oyuncular Half-Life 3‘ü beklerken, Valve kısa bir süre önce, mart ayında tanıtacak olduğu Half-Life Alyx serisi ile oyuncuları şaşırtmayı başardı. Half-Life Alyx‘ın çıkışına az bir zaman kala Valve, hem yeni oyununun tanıtımını yapmak, hem de oyuncuları Half-Life‘a olan ilgiyi yeniden tazelemek için eski oyunlarını ücretsiz olarak sunma kararı almış. Valve yaptığı yeni duyuruyla Half-Life serisinin 1 Nisan’a kadar ücretsiz bir şekilde erişebileceğini müjdeledi.

Half-LifeHalf-Life: SourceHalf-Life: Opposing ForceHalf-Life: Blue ShiftHalf-Life 2Half-Life 2: Episode One ve Half-Life 2: Episode Two olarak serinin 7 oyununu da ücretsiz olarak Steam üzerinden oyuncularına sunan Valve, bu ücretsiz kampanyayı 1 Nisan 2020 tarihine kadar sürdürecek.

Steam’den oyunların sayfasına gidip ‘Oyunu Oyna’ butonuna tıklayarak bu oyunları ücretsiz şekilde oynayabilirsiniz. Ayrıca Half-Life: Alyx, Steam’de ön siparişe açılmış durumda. Oyunu 82,80 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Related posts

PS5 ve Xbox Series X’e Corona Virüs Engeli: Çıkış Tarihleri Ertelenebilir!

Fatih Akgün

Son 6 Yılın En İyi 6 Oyunu,Metacritic Puanına Göre Sıralandı

Fatih Akgün

”Ghost Of Tsushima” İçin Nihayet Çıkış Tarihi Belli Oldu.

Fatih Akgün

Yorum Yap