Teknolojix Haber
OYUN

Call of Duty: Warzone Tüm Detayları Ortaya Çıktı

Bir YouTuber, oynanış görüntüleri ile birlikte Call of Duty: Warzone oyununun tüm detaylarını ortaya çıkarttı. Heyacanla beklenen Battle Royal Modu ile alışılmışın dışında oynanış mekanikleriyle oyuncuların karşısında olacak.

Activision resmi bir açıklama yapmamış olsa da, Modern Warfare oyununun battle royale modu Call of Duty: Warzone hakkında yeni detaylar görmeye  devam ediyoruz. Bir YouTuber, Call of Duty oyununun battle royale moduna dair yeni bilgileri oynanış görüntüleriyle birlikte tüm oyuncularla paylaştı.

Chaos isimli YouTuber, Call of Duty: Warzone’un PlayStation Plus aboneliği olan tüm oyuncular için ücretsiz olarak verileceğini belirtti. Ayrıca battle royale modunu oynayabilmek için kullanıcıların Call of Duty: Modern Warfare’e sahip olmasına gerek olmadığını ve oyunun ayrı bir istemciye sahip olacağını bildiriyordu.

Call of Duty: Warzone’un devasa haritası, 150 oyuncuya kapılarını açacak. Battle royale mücadeleleri 3 oyuncuya kadar takımlarla oynanabilecek ayrıca solo olarak da oyunun tadına varabileceksiniz . Tıpkı diğer popüler battle royale oyunlarında olduğu gibi, uçaktan atlayanlar ekip liderini takip edebilecek ve inmek istediği yere işaret atabilecek.

Oyuncular bu yeni modda; ATV, SUV, Helikopter ve diğer araçları kullanabilecekler. Ayrıca oyun boyunca para kazanacak kazandıkları paralar ile silahlar, donanımlar alabilecek ve can kaybeden takım arkadaşlarının yeniden oyuna dahil olmaları için harcayabilecekler.

Oyuncular oyun karakterleri öldükleri zaman Gunfight benzeri bir modda, başka bir oyuncuya karşı mücadele verecekleri Gulag’da bir hapishaneye götürülecek. Hatta savaşan oyuncuların ekip arkadaşları mücadele alanının dışından rakip oyuncuya taş atabilecek. Savaşı kazanan oyuncu tekrar maça dönecek.

Bu değişik mekaniğin yanı sıra killstreak de battle royale modunda yer alacak. Warzone yeni modunu ortaya çıkaran YouTube videosu kısa süre içerisinde kanaldan kaldırıldı ve Activision firmasının yarın Call of Duty: Warzone’u resmi olarak tanıtması bekleniyor.

Related posts

Rockstar Games Örnek Davranış!

Fatih Akgün

Anker Soundcore Strike 3 Kulaklık

Fatih Akgün

PUBG Oynayanlara Kötü Haber

Yelda Erdoğan

Yorum Yap