Teknolojix Haber
OYUN

Call of Duty: Warzone Ücretsiz Olarak Yayınlandı! Peki Nasıl İndirilir ?

Activision’ın heyecanla beklenen yeni oyunu Call of Duty: Warzone, bugün itibarıyla ücretsiz bir şekilde oyunseverlerin beğenisine sunuldu. Tamamen ücretsiz bir oyun olarak yayınlanan Call of Duty: Warzone’a nasıl sahip olabileceğinizi yazımızın devamında detaylandırdık. Gelin birlikte inceleyelim.

Oyun sektörünün önemli isimlerinden olan Activision, uzunca bir süredir oyunseverlerin gündeminde yer alıyor. Şirket, aylar önce piyasaya sürdüğü Call of Duty: Modern Warfare ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarırken şimdi de yeni çıkardığı, ücretsiz bir oyunla oyunseverleri etkilemeyi başardı. Şirketin yeni hayatta kalma oyunu olan Call of Duty: Warzone, bekleyişin ardından oyuncuların beğenisine sunuldu.

Call of Duty: Warzone, iki farklı çıkış tarihine sahip olan ücretsiz bir oyun. Eğer geçtiğimiz dönemlerde Call of Duty: Modern Warfare’ı satın aldıysanız dün geceden bu yana, almadıysanız da bugün itibarıyla Call of Duty: Warzone‘a sahip olabilirsiniz. Peki bu oyuna sahip olmak için hangi adımları izlememiz gerekiyor?

Call of Duty: Modern Warfare’a sahipseniz hiçbir şey yapmanıza gerek yok!

Daha önceden Call of Duty: Modern Warfare’ı satın aldıysanız, Activision’ın yeni hayatta kalma oyununa sahip olmak için hiçbir şey yapmanız gerekmiyor. Call of Duty: Modern Warfare’a sunulan bir güncelleme yardımıyla Call of Duty: Warzone’a ücretsiz olarak erişebiliyorsunuz. Activision, son güncellemeyi yapan oyuncuların 18 ila 22 GB arasında değişen boyutlarda yeni bir indirme yapacağını belirtti.

Call of Duty: Modern Warfare’a sahip değilseniz, bir süre beklemeniz gerekmekte!

Call of Duty: Modern Warfare’ı daha önce satın almadıysanız, kullandığınız platformun mağazasına girerek Call of Duty: Warzone’u ücretsiz olarak elde edebilirsiniz. Eğer PlayStation üzerinden bu oyunu oynamak istiyorsanız PlayStation Store, Xbox üzerinden oynamak isterseniz Xbox Store ya da bilgisayar üzerinden oynamak istiyorsanız, Battle.nete erişim sağlayabilirsiniz.

Activision tarafından yapılan açıklamalarda Call of Duty: Modern Warfare’a sahip olmayan oyunseverlerin, 83 ila 101 GB arasında büyük bir indirme yapacakları belirtildi. Bu büyük boyut sebebiyle indirmenin onlarca saat sürebileceğini söyleyebiliriz. Ancak geliştirici ekip, oyuncuların sıkılmaması için bir şeyler düşünmüş. Eğer Call of Duty: Warzone’u indirirken sıkılırsanız, Call of Duty: Modern Warfere’ın demosunu oynayabilirsiniz.

Minimum 83 GB büyüklüğünde olan Call of Duty: Warzone’un ilk 20 GB‘lik bölümü, Call of Duty: Modern Warfare’ın çevrimdışı oynayabileceğiniz “Gunfight” isimli modunu içeriyor. Sadece botlarla oynayabileceğiniz bu mod, indirme işlemine devam ederken erişilebilir hale geliyor. Bu sayede Call of Duty: Warzone’un inmesini beklerken farklı bir oyun oynayarak vaktinizi geçirebilirsiniz. Oyunseverlere şimdiden başarılar dileriz.

 

Related posts

Beklenen Valorant Oyunu İçin Heyecan Verici Açıklama!

PES 2020’ye Ücretsiz Euro 2020 DLC’si Gelecek

Fatih Akgün

Pokemon GO, 2020 yılında online olarak savaş yapma imkanı sunacak

Fatih Akgün

Yorum Yap