Teknolojix Haber
OYUN

Call of Duty: Warzone 15 Milyon Oyuncuyu da Aştı

Call of Duty: Warzone 15 Milyon Oyuncuyu da Aştı

Activision, 15 milyon kişiden fazlasının CALL OF DUTY: Warzone oyununu oynadığını belirtti. Oyunun yeni modu olan Battle Royale modu çıkalı yalnızca birkaç gün olmasına rağmen oldukça iyi bir performans gösteren CALL OF DUTY: Warzone 15 milyon oyuncu sayısına ulaştı.

Call of Duty: Warzone uzun süredir beklenen bir oyun olmakla beraber battle royale oyun modu ile birlikte oyuncu sayısı hedeflerini peş peşe aşmaya başladı. Oyun açılış sürecini oldukça iyi geçirmekte.

Son yıllarda battle royale modu oldukça popülerdi ve Call of Duty: Warzone da bu piyasadaki yerini aldı. Oyun ücretsiz olarak yayımlandığı için bir çok oyuncuyu kendisine çekmekte hiç zorlanmadı.

4 gün içerisinde 15 milyon oyuncuya ulaşıldı.

Call of Duty: Warzone oyunu elbette ki beta süreçlerinden geçti ancak oyunun resmi olarak çıkışı 10 Mart’ta gerçekleşti. ilerleyen dört gün içerisinde oyun 15 milyon oyuncu sayısına ulaştı. Bu başarı da tabiki oyunun resmi Twitter hesabından açıklandı. Oyun yayınlandıktan sonraki ilk 24 saat içerisinde de 6 milyon indirmeye ulaştı.

Infinity Ward, şu anda oyundaki bölüm başına düşen oyuncu sayısını 200 oyuncuya kadar çıkarmaya çalışıyor. Oyuna daha büyük ekiplerin ve yeni modların eklenmesi için çalışmalara da devam ediliyor.

Call of Duty: Warzone aslında CoD: Modern Warfare’in bir parçası ama ana oyuna sahip olmadan da oynanabiliyor. Paketi kendi internet sitesinden ayrı olarak indirerek oynamak mümkün.

CoD: Warzone büyük rakamlarıyla dikkat çekiyor

Oyunda şu ana kadar 150 kişiye kadar çıkabilen büyüklükte savaşlar görmüştük ve yeni karakterler tanımıştık. Verdansk adlı haritada çeşitli Call of Duty haritalarından sevilen kısımların bu moda aktarıldığını da görmüştük.

Oyunda amacımız her zaman olduğu gibi haritaya indikten sonra sağdan soldan topladığımız çeşitli ekipmanları kuşanarak, rakiplerimizi saf dışı bırakmak ve sıralamaların zirvesinde yer almak. Call of Duty: Warzone, sadece bu modu oynamak isteyenler için ücretsiz olarak kalmaya devam edecek.

Related posts

iPhone 12 Serisinin Merak Edilen Tüm Teknik Özellikleri!

CoD Modern Warfare İle İlgili Önemli Yeni Açıklama!

Fatih Akgün

Steam’den Rekor Üzerine Bir Dekor Daha.

Fatih Akgün

Yorum Yap