Teknolojix Haber
OYUN

CoD Modern Warfare İle İlgili Önemli Yeni Açıklama!

Call of Duty serisi son zamanlarda iyi bir ivme kazanarak oyun sektörüne yeni bakış açısı getirmeye devam ediyor. Stüdyo yönetmeni Taylor Kurosaki, Twitter’da CoD Modern Warfare Alex karakteri ile ilgili açıklamada bulundu.

CoD Modern Warfare Alex karakteri geri dönecek!

Birçok kullanıcı tarafından beğenilen CoD Modern Warfare, geçtiğimiz hafta 2. sezon sızıntıları ile gündeme gelmişti. Battle Royale haritası ile karşımıza çıkan oyun, oyunseverler tarafından beğenilmişti.

Yeni silah modellerinin de konuşulduğu 2. sezonda kullanıcıların oyun içerisinde daha iyi vakit geçirmesi planlanıyor. Ayrıca oyunda bir tesisi havaya uçurmak için kendini feda eden Alex karakterinin de hayatta kalacağı kesinleşti.

Taylor Kurosaki, Alex’i geri getirseniz iyi olurdu diyen bir oyunsevere “Yapmayacağımızı kim söyledi?” şeklinde cevap verdi. Kurosaki, daha önce de oyun ile ilgili bazı ipuçlarını Twitter üzerinden açıklamıştı.

Modern Warfare, en çok konuşulan Call of Duty serisi olduğu için Infinity Ward’ın seriye bağlı kalması bekleniyor. Ayrıca kısa süre önce CoD Warzone oyunu piyasaya sürülmüştü. Şirket, Warzone ile birlikte kullanıcıların daha fazla vakit geçirmesi için Fortnite tarzı etkinlikler yapmayı planlıyor.

 

Related posts

PS5 ve Xbox Series X’e Corona Virüs Engeli: Çıkış Tarihleri Ertelenebilir!

Fatih Akgün

Beklenen Valorant Oyunu İçin Heyecan Verici Açıklama!

Epic Games`ten Yeni Bir Oyun İndirimi

Baturay ÇETİN

Yorum Yap