Teknolojix Haber
DONANIM OYUN

Cougar, “Conquer 2” isimli yeni oyuncu kasasını duyurdu

“Conquer 2” isimli yeni oyuncu kasası resmen duyuruldu. Conquer 2, görünüşü ve sunduğu özelliklerle tüm oyunseverlerin dikkatini üzerine çekiyor.

Artık teknoloji üreticileri, sektörün sınırlarını zorlayan ürünlerle tüketicilerin karşısına çıkıyorlar ve bu ürünler, çok büyük ilgi görüyor. Ayrıca özellikle de son dönemlerde piyasaya sürülen donanım ve çevre birimleri, farklı tasarımlarıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyorlar.

Bu bilgisayar kasası, fazlasıyla modüler ve özelleştirilebilir bir yapıya sahip. Bu bilgisayar kasasını kendinize göre değiştirebiliyorsunuz. Parçalarına tamamen ayrılabilen Conquer 2, oyunseverlerin hayal gücünü kullanarak kendilerine özel kasa oluşturabilmelerine yardımcı oluyor.

Conquer 2’nin 4 adet tamperli camı bulunuyor. Bu camlar isteğe göre bir kurulum yapılıyor ve böylelikle güçlü iç donanım, bu camlarla sergilenebiliyor. Ayrıca RGB ışıklandırma özelliği de bulunan bu kasa, bu özelliğiyle hem iç donanımı hem de kasanın kendisini daha şık bir hala getiriyor. Üstelik bu aydınlatma sistemi, Conquer 2’nin anakarta bağlanmasına ve anakartın ışıklarıyla birlikte çalışabilmesine de imkan sağlıyor.

Conquer 2, esasında iki parçadan oluşan bir yapıya sahip. Kasanın dışındaki bölüm, kasanın genel görünümü gösterirken iç bölüm ise bilgisayarın donanım parçalarını bünyesinden barındırıyor. Kasanın iç bölümünü oluşturan yapı, çekilerek çıkarılabiliyor. Yeterli sayıda fan bölümü de bulunan Conquer 2’nin sıvı soğutma sistemleri için de desteği bulunuyor.

Şirket tarafından yapılan açıklamalarda fiyat bilgisi ve satış tarihi bilgileri verilmedi henüz ancak tüm bu özelliklere sahip olan Conquer 2’nin  pahalı olması bekleniyor.

Related posts

GTA 5’i Bedeva İndirin

3 Boyutlu 3300 Yıllık Nefertiti Büstünün Modelini Yayınlandı…

Meryem ACAR

Kameralarını Kapatmalı mıyız?Akıllı Telefonlardaki Güvenlik Açıkları Korkutuyor…

Meryem ACAR

Yorum Yap