Teknolojix Haber
OYUN

Crysis için beklenen haber geldi!

Crysis için beklenen umut veren haber geldi!

Crysis için beklenen umut veren haber geldi! Crytek iki gün ardı ardına attığı twitlerden sonra, bugün beklenen müjdeyi verdi. Evlere kapandığımız ve oynayacak oyun aradığımız bu günlerde CrytekCrysis Remastered ile kapılarını yeniden oyunculara açtı.

Her ne kadar oyuncular Crysis 4 için umutlanmış da olsa, Crytek bir nebze de olsa oyuncuları sevindirdi. Peki Crysis Remastered nasıl olacak?

Crysis Remastered ile geri dönecek

Crytek, iki gün atılan tweetler sonrasında bugün müjdeli haberi verdi. Oyunların yenilenen versiyonlarını kısa sürede piyasaya çıkarması beklenen Crytek şu an için bir tarih belirlemedi.

Oyuncuların çok uzun süredir beklediği haber geldi. ve attığı tweet ile İnternet sitesine yönlendirme yapan Türk oyun firması, açılan sayfada sizden, yeni bir gelişme olduğunda e-posta yoluyla haber vermek için Mail adresi istemekte.

Şu an için oyunların remastered versiyonları tek seferde mi çıkarılacak yoksa sırayla mı piyasaya çıkacak şuan belli değil. Bu arada oyunun kapanan multiplayer serverlarının açılıp açılmayacağı da merak konusu oldu.

Serinin üç oyunu da birbirinden orjinal senaryolara sahip olsa da özellikle serinin ilk oyunu ve ikincisi oyuncuların kalbinde ayrı önemli bir sahip.

CRysis Remastered
Crysis için beklenen haber geldi!

Crysis Hangi Platformlar İçin Gelecek?

İlk defa düzgün bir Türkçe seslendirme ile piyasaya çıkan oyun olan Crysis, Türkçe dil seçeneğinin de bir çok oyuna gelmesine ortam hazırladı.

Oyun, rüzgarda sallanan dallardan tutun da harekete göre tepki veren bitki örtüsü gibi bugün bile çoğu oyunun yerine getiremediği grafiksel üstünlüklere sahipti. Cryengine oyun motorunun ilk versiyonuyla bu devrime neden olan oyunun remastered versiyonunda da Cryengine 5.6 kullanılması beklenmekte.

PC, PS4Xbox One ve Nintendo Switch için çıkarılacak remastered versiyonu için siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekleriz.
Diğer Oyun Haberlerimiz İçin Tıklayınız.

Related posts

Sony PlayStation 5 tanıtımını Erteledi!

Fatih Akgün

Razer, yeni oyun makinelerini CES 2020’de ortaya çıkardı

Fatih Akgün

Samurai Jack: Battle Through Time Oyunu

Fatih Akgün

Yorum Yap