Teknolojix Haber
OYUN

Deep Silver’den Row: The Third Remastered Geliyor

Deep Silver’den Row: The Third Remastered Geliyor

Video oyunu yayıncılığı için Koch Media’nın bir bölümü olan Deep Silver tarafından PCXbox One ve PlayStation 4 platformları için Saints Row: The Third Remastered duyuruldu. Saints Row: The Third Remastered 

Deep Silver Saints Row: The Third Remastered’ in tepeden tırnağa yenilenerek geri döndüğünü açıkladı. 22 Mayıs’da oyunseverler ile buluşacak olan oyun açık dünya aksiyon oyunu olarak yenilenmiş durumda. Oyunun yenilenme süreci Sperasoft tarafından üstlenildi. Saints Row: The Third Remastered’ deki tüm silahlar, arabalar ve şehir yeni tasarım ve dokular ile geliştirilmiş. Ayrıca 2011 yapımı oyunda 4000’den fazla içeriğin güncellenerek günümüz konsol standartlarına ulaşıldığı belirtiliyor. Çevre, karakter modelleri, görsel efektlerin yanı sıra yeni ışıklandırma motoru da eklenenler arasında.

Genkibowl VIIGangstas in Space ve The Trouble with Clones genişleme paketleri ile birlikte 30’dan fazla indirilebilir içerik de Saints Row: The Third Remastered’da bulunacak.

Saints Row: The Third Remastered, PC için Epic Games Store platformunda 249 TL fiyat ile ön siparişe sunulmuş durumda. Ek olarak Xbox One ve PlayStation 4 için ön siparişler de yakın zaman içinde alınacak. Aşağıdaki videodan oyunun tanıtımını izleyebilirsiniz.

Related posts

Silent Hill 4 The Room oyunu PC sürümü GoG platformunda

Fatih Akgün

Bir Twitch Yayıncısı, Super Mario 64 Oyununda Dünya Rekorunu Egale Etti!

Fatih Akgün

Black Mesa Beta Son Sürümü Yayınlandı…

Meryem ACAR

Yorum Yap